Klatka.pl
Styl życia  RSS
"Nasz Nowy Dom": Ta metamorfoza robi ogromne wrażenie!


Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" zawitała do kaszubskiej wsi Połchowo, gdzie mieszka wielopokoleniowa rodzina. Poznajcie ich historię i zobaczcie efekty starań projektantów i zespołu remontowego!

Źródło: kobieta.interia.pl

Babcia, która została celebrytką


Była niemłoda, biedna i kompletnie nieznana. Uczestnictwo w serialu komediowym całkowicie zmieniło jej życie. Jest inspiracją dla wielu kobiet, by mieć marzenia i je spełniać.

Źródło: kobieta.interia.pl

Jakie zwierzę przypomina znanego aktora?


Sława i popularność mają swoje dobre i złe strony. Fani potrafią być bardzo mili, ale czasem ich zachowanie budzi szereg wątpliwości. Słynnemu aktorowi przydarzyła się rzecz trudna do uwierzenia. Jak na nią zareagował? Sprawdźmy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Czy zdrada to wciąż temat tabu?


Temat zdrady jest niezwykle bolesny dla tego, kto jej doświadczył. Jednak czy da się ponownie zaufać drugiej osobie i otworzyć na kolejny związek?

Tagi: Związki
Źródło: kobieta.interia.pl

​Kamienny krąg Stonehenge działał jak wzmacniacz dźwięku


Pradawna kamienna budowla była zbudowana tak, że do uszu przebywających wewnątrz kręgu osób dochodziły wzmocnione dźwięki, których nie było słychać na zewnątrz. Takiego odkrycia dokonali naukowcy z University of Salford w badaniu, którego wyniki opublikowano w “Journal of Archaeological Science".

Źródło: kobieta.interia.pl

Zło nas sprawdza


- "W zasadach jedność, w szczegółach wolność, we wszystkim miłosierdzie". Uważam, że te trzy reguły spowodowały, że krakowski zespół Archiwum X określany był mianem piekielnie skutecznego. Musimy wiedzieć, jakie są zasady i w jakim kierunku idziemy, nie możemy się tutaj sprzeczać. Ale w szczegółach mamy wolność, bo każdy z nas jest inny”. O swoim odejściu z policji i planach na przyszłość mówi Bogdan Michalec, szef krakowskiej jednostki zajmującej się niewyjaśnionymi zbrodniami.

Tagi: Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

"Nasz Nowy Dom": Ekipa rusza na pomoc kolejnym rodzinom!


Katarzyna Dowbor wraz z najlepszą ekipą ekspertów i specjalistów w swoim fachu pomoże kolejnym rodzinom, których los okrutnie doświadczył. Co nowego czeka widzów w powakacyjnym sezonie programu "Nasz Nowy Dom"?

Tagi: Rodzice, Facet, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Spełnienie marzeń


Czy warto mieć marzenia, choć szanse na ich spełnienie są znikome? Czy lepiej twardo stąpać po ziemi i brać życie takim, jakim jest? Na to pytanie pomogą odpowiedzieć historie życia dwójki bohaterów, którym nawet przeciwności losu nie potrafiły stanąć na drodze do realizacji planów.

Źródło: kobieta.interia.pl

Detektyw Popowski: Kobieta na 75 proc. zna nazwisko kochanki męża


Statystyki są nieubłagane: coraz więcej osób pada ofiarą zdrady ze strony partnera. To bolesne doświadczenie nie tylko godzi w poczucie własnej wartości, ale też potrafi wywrócić życie do góry nogami. Detektyw Marcin Popowski, który niejedną zdradę już wytropił, wraz z Iwoną Konieczną - dziennikarką śledczą, dali kobietom do ręki potężną broń w postaci książki "Porady na zdrady". W rozmowie z Interią Marcin Popowski uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział, co sprzyja zdradzie, z kim najczęściej romansują mężczyźni, jak rozpoznać zdrajcę i co...

Źródło: kobieta.interia.pl

Czy pierwsza dama powinna pobierać pensję?


Kwestia pensji dla pierwszej damy budzie w ostatnim czasie wiele emocji.

Tagi: Piersi
Źródło: kobieta.interia.pl

Najmniejsze rasy psów do mieszkania


Wiele osób marzy o psie, jednak ze względu na mały metraż mieszkania rezygnuje z posiadania pupila. Czy słusznie? Okazuje się, że istnieje wiele ras psów, które świetnie radzą sobie w blokowiskach. Oczywiście pod warunkiem, że zapewnimy im realizację wszystkich psich potrzeb. Najczęściej, ze względu na rozmiary, do mieszkań wybieramy najmniejsze zwierzaki. Oto najpopularniejsze i najbardziej kompaktowe rasy psów!

Źródło: kobieta.interia.pl

Mity dotyczące dziewictwa


Skąd już przed wiekami wzięła się swoista obsesja na punkcie dziewictwa kobiet? Prawdopodobnie możni chcieli mieć pewność, że kobiety będą rodziły prawowitych dziedziców... Cóż, natura lubi płatać figle. Współcześni lekarze ostatecznie obalili największe mity związane z dziewictwem.

Tagi: Sesja, Lekarze
Źródło: kobieta.interia.pl

Klaudia Gawor zainicjowała akcję JESTEŚ IKONĄ, od kobiety dla kobiet


Klaudia Gawor po siedmiu latach od zwycięstwa w programie X Factor wraca na scenę muzyczną z singlem zapowiadającym jej debiutancką płytę. Artystka podjęła decyzję, by płytę zrealizować sama, tak aby mieć pieczę nad każdym elementem od muzyki, nagrania, aż po teledysk i okładkę singla.

Tagi: Facet, Single
Źródło: kobieta.interia.pl

Nie żyją najstarsi na świecie bracia syjamscy


Bracia Ronnie i Donnie Galyon z amerykańskiego stanu Ohio, uznani oficjalnie za najdłużej żyjące rodzeństwo syjamskie w historii medycyny, zmarli 4 lipca. Mieli 68 lat.

Źródło: kobieta.interia.pl

Rasputin - chuligan, koniokrad, wizjoner


​Przepowiedział upadek Związku Sowieckiego, rządy Stalina, a nawet własną śmierć. Kim był Rasputin, jeden z najciekawszych wizjonerów w historii? Fragment pochodzi z książki "Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata" autorstwa Teresy Kowalik i Przemysława Słowińskiego.

Źródło: kobieta.interia.pl

Dramatyczna sytuacja azylu dla zwierząt. Pilnie potrzebna każda pomoc


Działająca w Poddębicach Fundacja Dom dla Kundelka działa nieprzerwanie od 2016 roku. Od tego czasu zdążyła pomóc wielu chorym, skrzywdzonym, leciwym i porzuconym zwierzętom. Jej członkowie i związani z nią wolontariusze za swoją pracę nie pobierają wynagrodzeń, a to, co robią – robią z pasji i potrzeby serca. Niestety, wraz z początkiem pandemii koronawirusa Fundacja popadła w poważne finansowe tarapaty. W związku z tym potrzebna jest każda, nawet najdrobniejsza pomoc.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kraków Street Band na żywo w Klubie Studio i Interii


3 lipca na scenie klubu Studio zaprezentuję się Kraków Street Band, który umiejętnie łączy folk, blues i jazz. Ich pływa pt. ""Going Away" była nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues /Country.

Tagi: Stres
Źródło: kobieta.interia.pl

Jancindamania – tajemnica współczesnego przywództwa


Jest młoda, empatyczna i skuteczna w działaniu. Stawia sobie cele i je realizuje, świetnie się odnajduje wśród ludzi z różnych środowisk. Piszą do niej dzieci z całego kraju. Czy ma szansę na reelekcję?

Tagi: Szafa, Dzieci
Źródło: kobieta.interia.pl

Teściowa spod tego znaku zmieni twoje życie w koszmar!


Bycie teściową to bez dwóch zdań najmniej wdzięczna rola w rodzinie, a lista żartów na temat "mamusi" nie ma końca. Co znak zodiaku mówi o charakterze teściowej?

Źródło: kobieta.interia.pl

Co z tymi wizjami?


Jasnowidz Krzysztof Jackowski pytany o losy Polski, świata, lokalizację zwłok czy ustalanie czyjegoś miejsca pobytu, sądzi, że może udzielać odpowiedzi dzięki swoim zdolnościom. Czy jednak można w ogóle ufać tego rodzaju wizjom? Ci o nieco bardziej sceptycznym nastawieniu, jak przedstawiciele policji czy badacze-demaskatorzy, są przekonani, że nie. Dlaczego?

Tagi: Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Klatka.pl
Polecamy
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami