Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Ślub  RSS
7 rzeczy, o które warto zapytać przed ślubem

07.01.2021 12:47


Kiedy czujemy motyle w brzuchu, poważne decyzje i deklaracje na całe życie przychodzą niezwykle łatwo. Miłość wydaje się mieć wszechpotężną siłę zdolną pokonać gigantyczne trudności. Jednak po kilku latach małżeństwa może się ona rozbić o zupełne drobiazgi. Liczba rozwodów rośnie z roku na rok, a trudne czasy pandemii postawiły dodatkowe wyzwania przed wieloma parami. Szczere rozmowy i poruszanie nawet drażliwych tematów, mogłyby uchronić wiele osób od gorzkich rozczarowań.

Źródło: www.styl.pl

Zoë Kravitz rozwodzi się po 18 miesiącach małżeństwa

04.01.2021 13:58


Historia tej miłości była arcyromantyczna. Rok po ślubie Karl Glusman na swoim instagramowym profilu nazywał Zoe Kravitz swoim najlepszym przyjacielem. Napisał też, że choć pierwszy roku ich małżeństwa nie był taki, jak tego oczekiwał, to wie, że jeśli przez to przejdą, to pokonają wszystko. Ale napisał to w złą godzinę, bo 23 grudnia Zoë Kravitz wniosła sprawę o rozwód. Obydwoje nazywają tę decyzję zamknięciem.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kayah i Rinke Rooyens składają życzenia synowi

02.12.2020 9:36


Kayah i Rinke Rooyens wzięli ślub w 1998 roku. Cztery miesiące później na świat przyszedł ich syn Roch. Znani rodzice pokazali ostatnio jego zdjęcia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Paweł z "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie?

25.11.2020 14:48


Tegoroczna edycja programu „Rolnik szuka żony” rozczarowała fanów programu. Wiele wskazuje bowiem na to, że szanse na stworzenie szczęśliwego związku mają tylko Marta i Paweł.

Źródło: kobieta.interia.pl

​Słynny sweterek w owieczki noszony przez księżną Dianę stał się hitem w USA

24.11.2020 10:51


Lady Di wystąpiła w tym swetrze co najmniej dwa razy. Przed ślubem z księciem Karolem i dwa lata po ślubie. W obu przypadkach założyła go na rozgrywki polo, w których uczestniczył jej wybranek. Sweter, odtworzony według oryginalnego projektu, jest obecnie hitem w USA.

Tagi: Ślub
Źródło: kobieta.interia.pl

Miała być mamą. Martyna Wojciechowska poroniła. Podzieliła się osobistą tragedią

16.11.2020 16:46


Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska podzieliła się swoim dramatem. W jednym z felietonów ujawniła, że straciła ciążę. Zdobyła się na poruszające słowa. W życiu Martyny Wojciechowskiej doszło do niemałej rewolucji. Podróżniczka pod koniec października stanęła na ślubnym kobiercu. Zalegalizowała związek z Przemkiem Kossakowskim. Małżonkowie dopiero po fakcie poinformowali o wszystkim swoich fanów. Jako pierwsze udostępnili zdjęcie, na którym […]

Źródło: jastrzabpost.pl

​Kate Moss otrzymała pierścionek zaręczynowy od prawnuka kanclerza Bismarcka

10.11.2020 9:57


Podczas, gdy brytyjskie media ekscytują się przyszłym ślubem 46-letniej supermodelki, ona sama wykazuje stoicki wręcz spokój. Żeby nie powiedzieć, lekceważenie. Hrabia Nikolai von Bismarck spotyka się z nią pięć lat i obydwoje nie widzą powodu, aby nadać temu związkowi bardziej oficjalny charakter.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nawet jeśli śmierć nas rozłączy

03.11.2020 12:04


Ślub zwykło się nazywać „wejściem na nową drogę życia”. Czasem jednak ceremonia nie jest początkiem, ale końcem wspólnej wędrówki. Dzieje się tak, gdy małżeństwo zawierane jest z osobą zmarłą. Taką – wydawałoby się dziwaczną – możliwość, przewiduje m.in. francuskie prawo.

Źródło: www.styl.pl

Karlie Kloss spodziewa się dziecka

30.10.2020 7:54


28-letnia supermodelka oczekuje swojego pierwszego dziecka. Jak informują amerykańskie media, obydwoje z mężem, nie posiadają się z radości. 18 października para obchodziła bowiem drugą rocznicę ślubu. 35-letni Joshua Kushner podobnie jak jego żona, zadebiutuje w roli rodzica. Płeć dziecka na razie nie została ujawniona.

Źródło: kobieta.interia.pl

Zadziwiający trend weselny zyskuje popularność w pandemii!

27.10.2020 14:05


Pandemia i związane z nią restrykcje stały się potężnym ciosem dla par planujących ślub oraz dla całej branży weselnej. Coraz więcej par na świecie sięga po niekonwencjonalne rozwiązania, by dzielić wyjątkowy moment z najbliższymi.

Źródło: www.styl.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami