f4up
Wiadomości z tagiem Ślub  RSS
Zadziwiający trend weselny zyskuje popularność w pandemii!

27.10.2020 14:05


Pandemia i związane z nią restrykcje stały się potężnym ciosem dla par planujących ślub oraz dla całej branży weselnej. Coraz więcej par na świecie sięga po niekonwencjonalne rozwiązania, by dzielić wyjątkowy moment z najbliższymi.

Źródło: www.styl.pl

Magda Gessler nie pojawiła się na ślubie swojej córki?

13.10.2020 7:43


To już pewne. Lara Gessler wyszła za mąż za Piotra Szeląga. Zarówno ona, jak i jej mąż, potwierdzili domysły fanów, publikując w poniedziałek 12 października na Instagramie zdjęcia z ceremonii z jednoznacznymi opisami. Zdjęciem z sesji ślubnej córki pochwaliła się też mama panny młodej - Magda Gessler. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie wzięła ona w uroczystości, bo w tym czasie była na Wyspach Kanaryjskich.

Źródło: kobieta.interia.pl

Wyszła za niepełnosprawnego mężczyznę. Internauci nie zostawili suchej nitki

08.10.2020 9:15


Podróżują, mają wspólne pasje i z sukcesem prowadzą kanał na YouTube. Choroba? Nie skupiają się na niej w codziennym życiu. Shane Burcaw i Hannah Aylward udowadniają, że niepełnosprawność nie oznacza izolacji i pecha w miłości. Dlatego miesiąc temu stanęli na ślubnym kobiercu. Czy posypały się gratulacje? Z tym było różnie. Jedni się cieszyli, inny pisali, że to związek z litości lub dla pieniędzy. Jaka jest prawda?

Źródło: www.styl.pl

Kinga Rusin bierze ślub?

07.10.2020 11:39


Kinga Rusin od kilku dni zamieszcza na swoim instagramowym profilu zdjęcia z podróży z ukochanym – Markiem Kujawą. Internauci wychwycili na nich pewną prawidłowość…

Źródło: kobieta.interia.pl

Michelle i Barack Obama świętują rocznicę ślubu

05.10.2020 8:17


Małżeństwem zostali 3 października 1992 roku. Połączeni miłością nie idealną, ale prawdziwą, wielokrotnie wychodzili razem z poważnych opresji. I między innymi o tym napisali na swoich instagramowych profilach z okazji 28. rocznicy ślubu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Śliczna Agnieszka Więdłocha zrobiła sobie dredy. Nie poznalibyśmy jej, gdyby nie podpis pod zdjęciami

03.10.2020 7:00


Agnieszka Więdłocha fryzuraAgnieszka Więdłocha zaskoczyła swoją nową fryzurą. Zrobiła sobie dredy i trudno ja rozpoznać. Jak wygląda w takiej odsłonie? Agnieszka Więdłocha jest polską aktorką. Sławę przyniosły jej role w telewizyjnych serialach takich jak Czas honoru czy Lekarze. Od 2018 roku jest też żoną Antoniego Pawlickiego, z którym wzięła dyskretny ślub, z dala od medialnego szumu. Aktorka […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Zosia Ślotała pokazała się w ażurowej koszuli, a fanki oszalały na jej punkcie. To model z Zary

30.09.2020 5:00


Zosia Ślotała w koszuli z ZaryZosia Ślotała pokazała się w stylizacji tuż po ślubie. Fanki pytają o koszulę. Okazuje się, że dostaniecie ją w popularnej sieciówce. Zosię Ślotałę poznaliśmy kilka lat temu jako partnerkę Borysa Szyca. Razem pojawiali się na salonach, doczekali się nawet wspólnej okładki w Gali. Choć ich uczucie nie przetrwało próby czasu, to podobno wciąż łączą ich […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wyjątkowe buty ślubne

29.09.2020 8:49


Podobnie jak w przypadku obuwia z codziennych kolekcji, w tych ślubnych trendy także często się...

Tagi: Trendy, Buty, Ślub
Źródło: o-you.pl

Magdalena Narożna mówi o wymarzonej sukni ślubnej

18.09.2020 10:18


Magdalena Narożna niedawno się zaręczyła. Teraz jej głowa zajęta jest przygotowaniami do ślubu. Choć piosenkarka nie zdradza, kiedy będzie miała miejsce ceremonia, opowiedziała co nieco na temat swojej wymarzonej sukni ślubnej - na pewno będzie krótka i kobieca.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera to kopia ojca

14.09.2020 8:24


​Joseph Baena opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z treningu. Pozujący w samych spodenkach 22-latek prezentuje na nim bicepsy, które są już tak ogromne jak te, które prezentował Arnie... pół wieku temu, gdy rok po roku sięgał po najbardziej prestiżowe kulturystyczne trofeum. Ale muskulatura to niejedyne, w czym przypomina ojca.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami