f4up
Wiadomości z tagiem Ślub  RSS
Kayah i Rinke Rooyens składają życzenia synowi

02.12.2020 9:36


Kayah i Rinke Rooyens wzięli ślub w 1998 roku. Cztery miesiące później na świat przyszedł ich syn Roch. Znani rodzice pokazali ostatnio jego zdjęcia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Paweł z "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie?

25.11.2020 14:48


Tegoroczna edycja programu „Rolnik szuka żony” rozczarowała fanów programu. Wiele wskazuje bowiem na to, że szanse na stworzenie szczęśliwego związku mają tylko Marta i Paweł.

Źródło: kobieta.interia.pl

​Słynny sweterek w owieczki noszony przez księżną Dianę stał się hitem w USA

24.11.2020 10:51


Lady Di wystąpiła w tym swetrze co najmniej dwa razy. Przed ślubem z księciem Karolem i dwa lata po ślubie. W obu przypadkach założyła go na rozgrywki polo, w których uczestniczył jej wybranek. Sweter, odtworzony według oryginalnego projektu, jest obecnie hitem w USA.

Tagi: Ślub
Źródło: kobieta.interia.pl

Miała być mamą. Martyna Wojciechowska poroniła. Podzieliła się osobistą tragedią

16.11.2020 16:46


Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska podzieliła się swoim dramatem. W jednym z felietonów ujawniła, że straciła ciążę. Zdobyła się na poruszające słowa. W życiu Martyny Wojciechowskiej doszło do niemałej rewolucji. Podróżniczka pod koniec października stanęła na ślubnym kobiercu. Zalegalizowała związek z Przemkiem Kossakowskim. Małżonkowie dopiero po fakcie poinformowali o wszystkim swoich fanów. Jako pierwsze udostępnili zdjęcie, na którym […]

Źródło: jastrzabpost.pl

​Kate Moss otrzymała pierścionek zaręczynowy od prawnuka kanclerza Bismarcka

10.11.2020 9:57


Podczas, gdy brytyjskie media ekscytują się przyszłym ślubem 46-letniej supermodelki, ona sama wykazuje stoicki wręcz spokój. Żeby nie powiedzieć, lekceważenie. Hrabia Nikolai von Bismarck spotyka się z nią pięć lat i obydwoje nie widzą powodu, aby nadać temu związkowi bardziej oficjalny charakter.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nawet jeśli śmierć nas rozłączy

03.11.2020 12:04


Ślub zwykło się nazywać „wejściem na nową drogę życia”. Czasem jednak ceremonia nie jest początkiem, ale końcem wspólnej wędrówki. Dzieje się tak, gdy małżeństwo zawierane jest z osobą zmarłą. Taką – wydawałoby się dziwaczną – możliwość, przewiduje m.in. francuskie prawo.

Źródło: www.styl.pl

Karlie Kloss spodziewa się dziecka

30.10.2020 7:54


28-letnia supermodelka oczekuje swojego pierwszego dziecka. Jak informują amerykańskie media, obydwoje z mężem, nie posiadają się z radości. 18 października para obchodziła bowiem drugą rocznicę ślubu. 35-letni Joshua Kushner podobnie jak jego żona, zadebiutuje w roli rodzica. Płeć dziecka na razie nie została ujawniona.

Źródło: kobieta.interia.pl

Zadziwiający trend weselny zyskuje popularność w pandemii!

27.10.2020 14:05


Pandemia i związane z nią restrykcje stały się potężnym ciosem dla par planujących ślub oraz dla całej branży weselnej. Coraz więcej par na świecie sięga po niekonwencjonalne rozwiązania, by dzielić wyjątkowy moment z najbliższymi.

Źródło: www.styl.pl

Magda Gessler nie pojawiła się na ślubie swojej córki?

13.10.2020 7:43


To już pewne. Lara Gessler wyszła za mąż za Piotra Szeląga. Zarówno ona, jak i jej mąż, potwierdzili domysły fanów, publikując w poniedziałek 12 października na Instagramie zdjęcia z ceremonii z jednoznacznymi opisami. Zdjęciem z sesji ślubnej córki pochwaliła się też mama panny młodej - Magda Gessler. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie wzięła ona w uroczystości, bo w tym czasie była na Wyspach Kanaryjskich.

Źródło: kobieta.interia.pl

Wyszła za niepełnosprawnego mężczyznę. Internauci nie zostawili suchej nitki

08.10.2020 9:15


Podróżują, mają wspólne pasje i z sukcesem prowadzą kanał na YouTube. Choroba? Nie skupiają się na niej w codziennym życiu. Shane Burcaw i Hannah Aylward udowadniają, że niepełnosprawność nie oznacza izolacji i pecha w miłości. Dlatego miesiąc temu stanęli na ślubnym kobiercu. Czy posypały się gratulacje? Z tym było różnie. Jedni się cieszyli, inny pisali, że to związek z litości lub dla pieniędzy. Jaka jest prawda?

Źródło: www.styl.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami