Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Ciąża  RSS
Anna Starmach pokazała ciążowy brzuszek, i sztuczkę, jak go schować. Internauci nie kryją podziwu: „Mega!”

10.01.2021 18:00


Anna StarmachAnna Starmach spodziewa się drugiego dziecka. Od czasu ogłoszenia radosnych wieści nie żałuje zdjęć, na których widać rosnące krągłości. Właśnie zachwyciła stylizacją wprost z planu programu MasterChef Junior. Jak wygląda? Anna Starmach jest w drugiej ciąży, ale ciągle realizuje zawodowe projekty. Czuje się na tyle dobrze, że nie musi rezygnować z aktywności. Właśnie jest w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Ryby: Jedzmy je na zdrowie

20.12.2020 12:46


Możemy je piec, smażyć, dusić, wędzić, robić z nich pasty kanapkowe i pasztety. Ugotujemy z nich pyszną zupę i wykorzystamy do aromatycznej sałatki. Chociaż ryby są wdzięcznym produktem kuchennych eksperymentów, ciągle spożywamy ich za mało.

Źródło: kobieta.interia.pl

Trochę inna macica

18.12.2020 20:27


Jeszcze do niedawna kobiety z diagnozą tyłozgięcia macicy straszono wizją bezpłodności. Uważano, że to patologia ginekologiczna, uniemożliwiającą zajście w ciążę lub jej donoszenie.

Tagi: Ciąża
Źródło: kobieta.interia.pl

Instytut Pantone ogłosił, jakie będą kolory 2021 roku

10.12.2020 14:45


Szary i rozświetlający żółty – oto barwy, które zdaniem ekspertów Pantone będą dominować w nadchodzącym roku. Ważne jest to, że wybrano dwa - a nie jak to ma zwykle miejsce - jeden wiodący kolor. Ten mariaż barw symbolizuje siłę i nadzieję, które są trwałe i budujące – uzasadniają swój wybór eksperci Pantone. Ich decyzja będzie miała wpływ na to, jakie akcenty kolorystyczne będziemy mogli obserwować w ciągu nadchodzących 12 miesięcy, zarówno w modzie jak i designie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Monika Mrozowska na czas ciąży powzięła ważne postanowienie

03.12.2020 8:46


Aktorka i autorka książek kulinarnych, jako orędowniczka minimalizmu, uznała, że podczas ciąży nie będzie sobie kupować specjalnych ubrań. Mimo że jest już w ósmym miesiącu ciąży, udaje się jej wytrwać w tym postanowieniu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Paula Tumala: Zmagam się z problemem swojej wagi

02.12.2020 14:13


Modelka tłumaczy, że od kiedy została mamą, w jej życiu wiele się zmieniło. Obecnie najważniejsze jest dla niej dobro córek, którym poświęca wiele czasu i uwagi. Przyznaje, że nie akceptuje całkowicie tego, jak jej ciało zmieniło się po porodzie. Chciałaby wrócić do kondycji sprzed ciąży, jednak wie, że ze względu na brak czasu i natłok domowych obowiązków byłoby to bardzo trudne. Paula Tumala zaznacza, że wiele kobiet ma podobne trudności. Chciałaby, aby czuły jej wsparcie.

Tagi: Ciąża, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Uczeni donoszą, że sukces w odchudzaniu zależy od pory kolacji

02.12.2020 10:24


Dietetycy wciąż sprzeczają się na temat tego, kiedy powinniśmy jeść ostatni posiłek w ciągu dnia, by odchudzanie przynosiło efekty. Autorzy nowego badania naukowego spieszą z odpowiedzią. Jeśli zależy nam na redukcji wagi, kolację jedzmy nie później niż o 19:30.

Tagi: Ciąża, Pies
Źródło: kobieta.interia.pl

Uwielbiana sieć zamyka sklepy. Potentat modowy bankrutuje

01.12.2020 11:00


koronawirus, Arcadia Group ogłasza bankructwoKoronawirus na świecie. Brytyjski potentat modowy bankrutuje. W poniedziałkowy wieczór złożył wniosek o ochronę przed wierzycielami. Pracę może stracić aż 13 tysięcy osób.  Pierwszy przypadek zachorowania na COVID-19 odnotowano w listopadzie 2019 w mieście Wuhan w środkowych Chinach. W ciągu kolejnych tygodni wirus rozprzestrzenił się na całym świecie. Doszło do tego, że 11 marca 2020 roku […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia

27.11.2020 11:25


Czy poranna dawka kalorii jest nam niezbędna do dobrego startu w kolejny dzień? Co się dzieje, jeśli nie jemy śniadania? Czy faktycznie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia?

Źródło: kobieta.interia.pl

Olejki do twarzy – rodzaje i zastosowanie

23.11.2020 13:01


Metod pielęgnacji twarzy i dbania o piękną cerę nie brakuje. Coraz większą popularnością w tym zakresie cieszą się olejki do twarzy. Modę na ich stosowanie zapoczątkowały Azjatki, które uwielbiają naturalne kosmetyki. Największą zaletą olejków do twarzy jest to, że pomagają zachować piękny i zdrowy wygląd. Dzięki temu, że nie zawierają substancji obciążających oraz alergicznych mogą …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami