Prointegra
Wiadomości z tagiem Dom  RSS
Plastikowy raj

26.10.2020 7:38


Pomysł wznoszenia domów z recyklingowanego plastiku nie jest nowy. O ile jednak dotychczas próbowano konstruować z niego pojedyncze budynki, teraz architekci poszli o krok dalej. Na świecie powstają właśnie pierwsze plastikowe osiedla.

Tagi: Piersi, Dom
Źródło: www.styl.pl

Syrop z cebuli

24.10.2020 0:33


Wykonanie syropu z cebuli nie jest szczególnie trudne ani pracochłonne. Powstaje on ze składników znajdujących się niemal w każdym domu.

Tagi: Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Mięso i mleko. Kiedy wiadomo, że nadają się do spożycia?

23.10.2020 11:56


Spożycie mleka, produktów mlecznych oraz mięsa i przetworów mięsnych utrzymuje się w Polsce na podobnym poziomie od 2018 r., kiedy spożywaliśmy średnio 76,5 kg mięsa i około 225 litrów mleka na osobę rocznie. Dla wielu z nas są to produkty żywnościowe o podstawowym znaczeniu. Warto w takim razie dowiedzieć się, kiedy mięso, mleko i ich produkty nie nadają się do spożycia.

Tagi: Mleko, Mięso, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Katarzyna Glinka zdecydowała się na wstydliwe wyznanie

23.10.2020 9:50


W jednym z instagramowych wpisów aktorka opisała swoją dziwną przypadłość. Wyznała, że co roku kupuje sobie nowe marynarki, a potem w nich nie chodzi. Powód jest prosty - zachwyca się nimi, gdy są na wieszaku, ale gdy potem zakłada je w domu, to czuje się, jakby była przebrana.

Źródło: kobieta.interia.pl

Puk-puk. Kto tam? To przyszłość!

21.10.2020 14:27


Pandemia koronawirusa uświadomiła nam wiele rzeczy. Między innymi to, że wizje z filmów science-fiction ziszczają się szybciej, niż można by się spodziewać. Kto nie wierzy, niech obejrzy odcinek „Jetsonów” – kultowej kreskówki z lat 60., której elementy do złudzenia przypominają współczesny, pandemiczny świat.

Tagi: Film, Dom
Źródło: www.styl.pl

Uromotoryzacja: Prosta droga do zdrowia

21.10.2020 12:46


54 proc. Europejczyków uważa, że kobieta ma prostatę. Co nie mniej szokujące, podobnie myśli aż 37 proc. kobiet mieszkających na starym kontynencie. O świadomości ciała, uromotoryzacji i rodzinach, w których rak gruczołu krokowego nie ma szans – w rozmowie z dr Stefanem W. Czarnieckim.

Tagi: Rodzice, Szafa, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Księżna Kate na spotkaniu w Londynie w podkreślającym talię płaszczu. Wiadomo, co z jej czwartą ciążą

20.10.2020 17:00


Księżna KateKsiężna Kate i William nie próżnują w dobie pandemii koronawirusa. Pojawili się m.in. na dworcu kolejowym w Londynie, a ich twarze ochraniały maseczki. Czy Kate jest w ciąży? Po tych zdjęciach wszystko wydaje się jasne. Księżna Kate i William od początku wybuchu pandemii koronawirusa starają się być aktywni. W marcu na kilka tygodni przełączyli się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wątróbka - przysmak na cenzurowanym

16.10.2020 20:51


Trudno zajadać się nią codziennie, ale od czasu do czasu prawie każdemu cieknie ślinka na myśl o wątróbce do obiadu. Nic dziwnego, ale, jak wiadomo, nie każdy może się delektować tym przysmakiem.

Tagi: Praca, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Kot? Szop? Niedźwiadek? Nie, to manul stepowy!

15.10.2020 13:55


Najbardziej znany kot w Polsce? W tym tygodniu na tak postawione pytanie wypada odpowiedzieć: manul Magellan. Zwierzak, którego po ucieczce z poznańskiego ZOO szukała cała Polska, szczęśliwie wrócił do domu. Ta historia to jednak okazja, żeby nieco bliżej przyjrzeć się tym fascynującym zwierzętom.

Tagi: Mango, Dom
Źródło: www.styl.pl

Ryszard Rembiszewski boi się koronawirusa!

13.10.2020 14:38


​Prezenter przyznaje, że w związku z pandemią koronawirusa mocno ograniczył zarówno swoje życie zawodowe, jak i towarzyskie. By nie narażać się na zakażenie SARS-CoV-2, izoluje się od świata i dużo więcej czasu spędza w domu.

Tagi: Związki, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami