Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Wyśpiewaj sobie zdrowie!

08.01.2021 7:51


Poprawia nastrój, zmniejsza poczucie osamotnienia, może nawet usprawniać pamięć i zdolności poznawcze. Działa szczególnie dobrze, gdy dzieli się go z innymi. Mowa o śpiewie. To także świetny sposób dla matek na kontaktowanie się z dziećmi, nawet dopiero co urodzonymi. Sprawdź, komu jeszcze i na co może pomóc śpiewanie.

Tagi: Dzieci, Sport
Źródło: kobieta.interia.pl

Nie daj się zimie

05.01.2021 19:41


Podobno nie ma złej pogody. Niewłaściwe może być za to ubranie. Dlatego podpowiadamy, jak opatulić siebie i dziecko, aby przetrwać nawet największe mrozy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Produkty spożywcze, które rujnują urodę

05.01.2021 14:17


To, co jemy ma ogromny wpływ nie tylko na stan naszego zdrowia, ale także na urodę. Może wydawać się to dość zaskakujące, jednak niektóre produkty spożywcze, bardziej niż inne, sprawiają, że z biegiem czasu zaczynamy źle wyglądać. Okazuje się, że zewnętrzny wygląd w bardzo dużym stopniu zależy od tego, co dzieje się wewnątrz organizmu człowieka. Czego więc unikać, by zachować młodość na długie lata?

Źródło: kobieta.interia.pl

Jak brytyjscy miliarderzy demokratyzowali feudalne państewko

05.01.2021 13:36


Ta historia brzmi trochę jak bajka. Dwóch braci bliźniaków rodzi się w odstępie 10 minut w rodzinie biednego komiwojażera, który do wyżywienia ma jeszcze ośmioro innych dzieciaków. W domu nie przelewa się, ojciec umiera przedwcześnie i wydaje się, że przyszłość Davida i Fredericka nie rysuje w jasnych barwach. Ale oto wiele lat później są władcami potężnego zamku wzniesionego z granitu, przyozdobionego wieżyczkami, w którym sama tylko sala bankietowa (o pozłacanym suficie) mierzy 80 m długości.

Źródło: www.styl.pl

Pięć produktów szkodliwych dla trzustki

05.01.2021 13:21


Trzustka to organ, o który szczególnie powinnyśmy dbać. Długo nie daje powodów do niepokoju nawet, jeśli dzieje się coś złego. Co szkodzi trzustce i czego unikać, aby zminimalizować ryzyko chorób tego narządu?

Tagi: Dzieci
Źródło: kobieta.interia.pl

Majka Jeżowska w bikini

05.01.2021 8:58


Popularna wokalistka i autorka piosenek dla dzieci wrzuciła na swojego Instagrama kuszące zdjęcie z plaży.

Źródło: kobieta.interia.pl

Niebezpieczna szkarlatyna

31.12.2020 9:06


Należy do jednej z chorób wieku dziecięcego. Doświadczony pediatra rozpozna ją bez trudu. Szkarlatyna, inaczej zwana płonicą, jest niebezpieczna, kiedy ją zlekceważymy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Orzechy a odchudzanie

30.12.2020 17:29


Orzechy, choć kaloryczne, są zdrowe. Wystarczy garść dziennie, dorzucona do płatków śniadaniowych, sałatki czy zjadana jako przekąska między większymi posiłkami, by wspomóc funkcjonowanie organizmu.

Źródło: kobieta.interia.pl

14-letni syn Małgorzaty Rozenek szyje takie kreacje, że głowa mała. To już nie jest tylko dziecięca zabawa

28.12.2020 15:40


Stanisław RozenekMałgorzata Rozenek może pochwalić się trzema wspaniałymi synami. Najstarszy z nich ma już 14 lat i sprecyzowane plany na przyszłość. Poczynił już pierwsze kroki w wymarzonym zawodzie. Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd telewizji. Prowadząca program Projekt Lady ma za sobą bardzo udany rok. Chociaż wiele osób narzeka na mijające miesiące, to żona […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Pij, żeby strawić

23.12.2020 11:11


Przygotowując jadłospis świąteczny koncentrujemy się na potrawach. W wielu domach, nawet tych, w których na co dzień niekoniecznie króluje tradycyjna polska kuchnia, świąt bez karpia, kutii, makowca i pierogów po prostu nie ma. Zjemy dużo, nie oszukujmy się, że zdecydowanie więcej niż potrzebujemy. Co zatem pić, żeby pomóc przeciążonym trzewiom strawić wszystkie smakołyki?

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami