f4up
Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Walka z roztoczami

14.10.2020 19:06


Puszyste maskotki, ulubiony kocyk, kolorowa pościel czy miękki dywanik od razu przywodzą na myśl atmosferę dziecięcej sypialni. Miło, prawda? Aż chce się w nie wszystkie wtulać! Niestety, roztocza też je sobie upodobały. Jak się ich pozbyć?

Źródło: kobieta.interia.pl

Jessica Simpson bez spodni

14.10.2020 9:17


Wokalistka i mama trójki dzieci w zabawny sposób komentuje nową rzeczywistość.

Tagi: Dzieci
Źródło: kobieta.interia.pl

Tomek Sikora: Nie bójmy się różnorodności

12.10.2020 17:51


- Na mnie zawsze największe wrażenie robią ludzie ciekawi, o nietypowej urodzie, uważani w swoim środowisku za brzydkich. Powszechnym punktem odniesienia w ocenie urody są okładki żurnali. Im ktoś bardziej je przypomina, tym bardziej się podoba - mówi Tomek Sikora, znakomity fotografik. - Lubię ludzi, którzy potrafią się pomysłowo wystylizować, nie spędzając na tym kilku godzin dziennie. Moim zdaniem lepiej ten czas przeznaczyć na czytanie książki czy jakąś pasję.

Źródło: www.styl.pl

Nie czekaj na poniedziałek

12.10.2020 16:49


Mój blog powstał w czasie pierwszego wielkiego boomu na bycie fit. W sieci zaroiło wtedy się od niesprawdzonych, sprzecznych informacji, łączących sport z drogą przez mękę. Chciałam krzyknąć: "Nieprawda!" i zaczęłam dzielić się swoją wiedzą na "Codziennie fit" – mówi Marta Hennig, trenerka przygotowania motorycznego, trenerka personalna, była lekkoatletka, blogerka.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nadmiar antybiotyków to nic dobrego

09.10.2020 12:41


Lekarz osłuchuje kaszlące dziecko i bez dodatkowych badań (jak np. CRP z krwi) wypisuje receptę na antybiotyk w przypadku kaszlu? Rodzic może się nie zgodzić.

Źródło: kobieta.interia.pl

Katherine McPhee w ciąży

09.10.2020 9:40


Producent muzyczny i autor piosenek dla największych sław, David Foster (70), oczekuje dziecka ze swoją szóstą (!) żoną, Katherine McPhee (36).

Tagi: Dzieci, Żona
Źródło: kobieta.interia.pl

Natialie Portman na plaży

07.10.2020 11:54


39-letnia Natalie Portman spędziła miły dzień na plaży ze swoją córką, Amalią.

Tagi: Dzieci, Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

Dziewczyna z prerii w jesiennej kolekcji MOHITO Prairie Girl

07.10.2020 11:01


Jesienna kolekcja MOHITO Prairie Girl to miękkie i puszyste swetry w twarzowych beżach, kurtki z kożuszkiem oraz ubrania z imitacji skóry. MOHITO Prairie Girl to kolekcja pełna kolorów ziemi, kwiatowych printów i miękkich faktur. Podkreślone ramiona i podkreślona talia to znaki rozpoznawcze kolekcji. Charakterystyczne bufki znajdziecie w swetrach i sukienkach ze sztucznej skóry. Skórzane botki …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Pokazują zdjęcia martwych dzieci. Moda czy terapia?

06.10.2020 16:15


Celebryci często dzielą się w sieci fotografiami szczęśliwych chwil. Ale w ostatnich latach na sile przybrała też inna tendencja. Coraz więcej gwiazd pokazuje bardzo tragiczne momenty.

Źródło: www.styl.pl

Psychiatria - czarna owca medycyny?

06.10.2020 15:41


Psychiatria wciąż budzi wiele kontrowersji, a osoby z zaburzeniami psychicznymi mierzą się z krzywdzącymi stereotypami. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami gabinetów i szpitali psychiatrycznych? Poniżej publikujemy fragment książki Ewy Pągowskiej pt. "Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów" - rozmowę z prof. dr hab. n. med. Jackiem Wciórką, przewodniczącym Rady do spraw Zdrowia Psychicznego przy Ministrze Zdrowia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami