f4up
Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Najgroźniejsze konserwanty

02.12.2020 13:23


Z konserwantami mamy do czynienia na co dzień i trudno byłoby zupełnie je wyeliminować z diety. W końcu masowa produkcja żywności wymaga używania substancji zapewniających im trwałość. Producenci przekonują, że są dla nas bezpieczne – w końcu zostały dopuszczone do użytku. Niestety, na podstawie badań wiemy, że niektóre przyjmowanie z pożywieniem regularnie i w dużych ilościach mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Justin Bieber marzy o wielodzietnej rodzinie

02.12.2020 10:36


W rozmowie z Ellen DeGeneres piosenkarz wyznał, że chciałby mieć "stadko dzieci" ze swoją żoną Hailey Baldwin. Ale podkreśla, że ostatni głos w sprawie ewentualnego potomstwa należy do jego partnerki.

Źródło: kobieta.interia.pl

Pasternak – nie pomyl go z pietruszką

01.12.2020 11:17


Łudząco podobne do pietruszki warzywo, po długim czasie niesławy, wraca na polskie talerze. Ma wiele wartości odżywczych i, choć wyrzekliśmy się go na długo, dziś cieszy się tak dużym zaufaniem, że często jest pierwszym produktem wprowadzanym do menu dziecka. Wielu przedkłada jego walory nad zalety pietruszki.

Tagi: Dzieci
Źródło: kobieta.interia.pl

Skóra, w której żyję

01.12.2020 9:45


Jest największym ludzkim organem, jej powierzchnia u dorosłego człowieka sięga nawet dwóch metrów kwadratowych. Pieczołowicie dobieramy kosmetyki dla noworodków, niemowląt i małych dzieci, troszcząc się o ich zdrowie. Tylko dlaczego własną skórę traktujemy, jakby była nieprzepuszczalnym skafandrem i niefrasobliwie wcieramy w nią przypadkowe mazidła?

Źródło: kobieta.interia.pl

Pamiętacie Małego Herkulesa? Oto, co się z nim stało

30.11.2020 12:00


Kiedy miał 8 lat, zasłynął na cały świat jako Mały Herkules. Dzieciak z imponującymi mięśniami , których mógłby mu pozazdrościć niejeden dorosły mężczyzna, w jednych budził podziw w innych niepokój. Widziano w nim cudowne dziecko, rozkwitający kulturystyczny talent lub ofiarę nieodpowiedzialnych praktyk stosowanych przez dorosłych. Co dzieje się dzisiaj z Małym Herkulesm?

Tagi: Dzieci
Źródło: www.styl.pl

Maszeruj 40 minut, a ryzyko przedwczesnego zgonu zmaleje

27.11.2020 12:49


Wpływ na długość życia ma wiele czynników – od zdrowej diety i unikania używek, aż po aktywność fizyczną. Co ciekawe, nawet niewielka dawka ruchu zwiększa nasze szanse na długowieczność. Uczeni donoszą, że kilka minut energicznego marszu dziennie może znacząco obniżyć ryzyko przedwczesnej śmierci.

Źródło: kobieta.interia.pl

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia

27.11.2020 11:25


Czy poranna dawka kalorii jest nam niezbędna do dobrego startu w kolejny dzień? Co się dzieje, jeśli nie jemy śniadania? Czy faktycznie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia?

Źródło: kobieta.interia.pl

Zespół zapalny po przebytym COVID- 19

25.11.2020 23:14


COVID -19 jest niebezpieczny również dla dzieci – alarmują lekarze. Nowe wyniki badań i tragiczne wydarzenia pokazują, że stan małych pacjentów może być poważny.

Źródło: kobieta.interia.pl

Dwa filary polskiej kuchni

25.11.2020 16:27


Choć jadamy inaczej niż nasi przodkowie, w każdej kuchni są produkty uniwersalne i ponadczasowe. Należą do nich warzywa korzeniowe. Używane na co dzień, jednak w dobie zachwytu nad powszechną dostępnością do wyszukanych warzyw z drugiego końca świata, trochę niedoceniane. Warzywa korzeniowe są relatywnie tanie i, co najważniejsze, korzystne dla zdrowia, jeszcze długo po zbiorach zachowują swoje wartości odżywcze. Przyjrzyjmy się dziś bliżej dwóm przedstawicielom: seler korzeniowy i marchew zwyczajna w roli głównej.

Źródło: kobieta.interia.pl

Anna Jurksztowicz: Sama, nie samotna

16.11.2020 11:34


Jej głos wielu osobom kojarzy się z dzieciństwem. Z okazji 35-lecia pracy artystycznej wydała właśnie płytę "Jestem taka sama". Z Anną Jurksztowicz rozmawiamy między innymi o tekstach z jej najnowszego albumu i o tym, jak z zachowaniem zdrowego dystansu utrzymać pogodę ducha nawet w trudnych, pandemicznych czasach.

Źródło: www.styl.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami