Wiocha
Wiadomości z tagiem Facet  RSS
Jej program ma niezwykłą moc!

23.10.2020 15:15


Popularna sędzia nie ukrywa, że liczy na kontynuację serialu, bo jej zdaniem jest to program z misją, z którego wiedzę o prawie i obowiązujących przepisach przez lata czerpały miliony Polaków, a ona sama stała się w tej dziedzinie niekwestionowanym autorytetem. Niejedna osoba, która weszła w konflikt z wymiarem sprawiedliwości, zastanawiała się, jaki wyrok w tej sytuacji wydałaby właśnie najsłynniejsza sędzia w Polsce. Tymczasem na początku wielu jej kolegów po fachu podchodziło do tego formatu dość sceptycznie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Marta Bijan: Inspiruje mnie to, czego podskórnie się boję

12.10.2020 14:57


- Do tworzenia inspiruje mnie moja mroczniejsza strona. Ta, która nieustannie się czegoś boi. Swoje lęki wplatam w to, co robię. Gdy strachy wychodzą ze mnie, oswajam się z nimi - mówi Marta Bijan, wokalistka, finalistka czwartej edycji programu "X Factor" i autorka powieści "Melodia mgieł dziennych".

Tagi: Facet, Stres, Usta
Źródło: www.styl.pl

"Nasz Nowy Dom": Ekipa rusza na pomoc kolejnym rodzinom!

02.09.2020 16:20


Katarzyna Dowbor wraz z najlepszą ekipą ekspertów i specjalistów w swoim fachu pomoże kolejnym rodzinom, których los okrutnie doświadczył. Co nowego czeka widzów w powakacyjnym sezonie programu "Nasz Nowy Dom"?

Tagi: Rodzice, Facet, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Klaudia Gawor zainicjowała akcję JESTEŚ IKONĄ, od kobiety dla kobiet

08.07.2020 9:08


Klaudia Gawor po siedmiu latach od zwycięstwa w programie X Factor wraca na scenę muzyczną z singlem zapowiadającym jej debiutancką płytę. Artystka podjęła decyzję, by płytę zrealizować sama, tak aby mieć pieczę nad każdym elementem od muzyki, nagrania, aż po teledysk i okładkę singla.

Tagi: Facet, Single
Źródło: kobieta.interia.pl

Hej, singielko! Zamiast narzekać, zobacz, jakie zalety ma życie bez faceta 

25.06.2020 22:17


Randki, związki, życie we dwoje… Choć powszechnie uznawane jest to za jeden z koniecznych celów życiowych, to umówmy się – nie zawsze oczywiste jest, że spotyka się odpowiednią osobę i zakłada z nią szczęśliwą rodzinę. Życie w pojedynkę – czy to chwilowo, czy na nieco dłużej – ma przecież wiele zalet! Więc, singielko, zamiast narzekać […]

Źródło: ohme.pl

Flirt, czyli gra niedomówień. Dlaczego mniej znaczy czasem więcej?

17.06.2020 0:01


Sylwia: Są osoby, dla których flirt jest albo czymś nachalnym, albo zbyt oczywistym. Flirt to coś bardziej subtelnego. Tylko że faceci nie zawsze potrafią subtelnie. Napisał do mnie na przykład 50-letni mężczyzna, który, przepraszam za wyrażenie, zachowywał się jak gówniarz. Próbował mi zaimponować dziwnymi przechwałkami. Opowiadał, gdzie to nie był, kogo nie poznał i czego […]

Tagi: Facet, Oczy, Dom
Źródło: obcasy.pl

Zawsze świadkowa, nigdy panna młoda

11.06.2020 20:47

Seryjna świadkowa nie potrafi odmówić, gdy kolejna przyjaciółka powierza jej zaszczytne zadanie. Zakłada różową sukienkę, dba o kwiaty i welony, a potem marzy, żeby wreszcie zagrać główną rolę na swoim własnym weselu. Do trzech razy sztuka? A może co za dużo, to niezdrowo? - Na weselach poznaje się najlepszych facetów. Świadkowie to już w ogóle crème de la crème. A ja lubię ją spijać. Cztery wesela i cztery zdobycze - mówi Ania.

Źródło: kobieta.onet.pl

Dlaczego sfrustrowany facet jest największym wrogiem kobiet

03.06.2020 12:36


To może być twój szef, który zamiast cieszyć się z twoich sukcesów, na siłę udowadnia ci, że umiesz mniej niż naprawdę. Albo partner, który sprawia, że tracisz poczucie wartości. A może kolega, który wyżywa się na tobie emocjonalnie, bo sam czuje się nieszczęśliwy? Ale najczęściej, anonimowy troll. W każdym przypadku, sfrustrowany facet to największy wróg […]

Tagi: Partner, Facet
Źródło: ohme.pl

​Prezent, który sprawi facetowi dziką radość od LaQ

01.06.2020 12:59


Trafić z kosmetykiem w męski gust to trudne zadanie. LaQ wybrnęło z niego doskonale. Najpierw serią z koziołkiem, która ma już status kultowej, a po niej linią z dzikiem. Obie zdobyły prestiżowe wyróżnienie LCA, w tym tytuł "Real Men’s World" w edycji 2020.

Źródło: kobieta.interia.pl

„Zjedz jeszcze kawałek”, czyli kim są dokarmiacze?

26.05.2020 16:46


W kulturze przyjęło się, że idealna kobieta powinna być szczupła, ale jednocześnie mieć tzw. kształty. O tym, że mężczyźni je lubią wiemy wszyscy, natomiast nie każdy ma świadomość, że istnieje wielu facetów, dla których prawdziwie kobiece kształty zaczynają się dopiero, gdy ich wybranka przekroczy granicę 100 kilogramów na wadze. Im więcej, tym lepiej Dokarmiacze najczęściej […]

Źródło: obcasy.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami