Wiocha
Wiadomości z tagiem Film  RSS
Lily James rozbiła małżeństwo kolegi z planu

27.10.2020 8:06


Netfliksowej premierze filmu "Rebeka", który jest remakiem klasycznego dzieła Hitchcocka, towarzyszy aura skandalu. Według ustaleń dziennika "Daily Mail", para aktorów grająca główne role, Lily James i Armie Hammer, mogła mieć ze sobą romans. Ich zbyt bliska zażyłość doprowadziła do rozpadu małżeństwa Hammera i Elizabeth Chambers.

Źródło: kobieta.interia.pl

Meryl Streep. Kobieta kameleon

26.10.2020 17:00


Meryl Streep wciąż jak dziecko cieszy się z każdej okazji wcielenia się w nową postać. Do każdego filmu podchodzi tak, jakby był jej pierwszym. Z pozoru wydaje się majestatyczna i władcza. Przy bliższym poznaniu ujawnia szelmowską osobowość, którą jej miłośnicy namiętnie uwielbiają, a przeciwnicy równie namiętnie piętnują. Meryl Streep w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" przeobraziła się w najgorszą, a przy tym najlepiej ubraną szefową na świecie. Jak do tego doszło i jak przebiegała współpraca z twórcami filmu czytamy w książce "Queen...

Tagi: Film, Praca
Źródło: www.styl.pl

Puk-puk. Kto tam? To przyszłość!

21.10.2020 14:27


Pandemia koronawirusa uświadomiła nam wiele rzeczy. Między innymi to, że wizje z filmów science-fiction ziszczają się szybciej, niż można by się spodziewać. Kto nie wierzy, niech obejrzy odcinek „Jetsonów” – kultowej kreskówki z lat 60., której elementy do złudzenia przypominają współczesny, pandemiczny świat.

Tagi: Film, Dom
Źródło: www.styl.pl

Wiganna Papina w czerni

16.10.2020 8:25


Stylistka gwiazd i konsultantka do spraw wizerunku pokazała się na premierze filmu "Raz, jeszcze raz".

Tagi: Gwiazdy, Film
Źródło: kobieta.interia.pl

Agnieszka Rylik na premierze

15.10.2020 20:23


Najbardziej utytułowana polska bokserka pokazała się na premierze filmu "Raz, jeszcze raz".

Tagi: Film
Źródło: kobieta.interia.pl

Tam, gdzie rośnie czartopłoch

14.10.2020 20:22


Powstrzymajcie na chwilę racjonalne myślenie. Posłuchajcie opowieści o zielarkach, wiedźmach i uzdrawiającym dymie. O krainie, w której można wyśpiewać swoje smutki, a przyszłość zobaczyć w woskowej rzeźbie. Posłuchajcie opowieści o Roztoczu. Snują ją Katarzyna Machałek i Łukasz Machowski, twórcy filmu: „Dzień i Noc” – fabularyzowanego dokumentu, portretującego mieszkańców i folklor tego regionu.

Tagi: Film
Źródło: www.styl.pl

Roksana Węgiel wróciła na salony w wielkim stylu. Takiej kreacji mogą pozazdrościć jej światowe gwiazdy

13.10.2020 20:00


Roksana Węgiel na premierzeRoksana Węgiel pojawiła się na premierze filmu Tajemniczy ogród. W czerwonej kreacji z motylami prezentowała się niezwykle. Zobaczcie. Dawno niewidziana na salonach Roksana Węgiel pojawiła się na premierze filmu Tajemniczy ogród. Przykuwała uwagę swoją niebanalną stylizacją. Trzeba przyznać, że odważnie i bardzo światowo. Jak wyglądała Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu? Młoda wokalistka jest niezwykle […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Rafał Zawierucha w oryginalnej fryzurze

13.10.2020 14:05


O Rafale Zawierusze zrobiło się naprawdę głośno, gdy zagrał w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu w… Hollywood”. Aktor coraz częściej pojawia się w polskich produkcjach.

Źródło: kobieta.interia.pl

Olga Kalicka pokazała synka i mieszkanie

13.10.2020 8:49


Olga Kalicka jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Wkrótce zobaczymy ją w filmie „Dziewczyny z Dubaju”.

Tagi: Film
Źródło: kobieta.interia.pl

Królikowski i Opozda zakochani

13.10.2020 7:19


Na premierze filmu „Banksterzy” Joanna Opozda i Antek Królikowski zawładnęli czerwonym dywanem.

Tagi: Film
Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami