Prointegra
Wiadomości z tagiem Instagram  RSS
Edyta Herbuś ogłosiła na Instagramie początek „rewolucji miłości”

29.10.2020 8:21


Nie chodzi jednak o kolejny spektakl teatralny czy serial z udziałem Herbuś. Słynna tancerka i aktorka wsparła protest kobiet, ale jednocześnie zaapelowała do manifestujących, by wyrażały swój sprzeciw... z miłością.

Źródło: kobieta.interia.pl

Magda Gessler wspiera kobiety i przedsiębiorców

28.10.2020 13:34


Magda Gessler znana jest z dużej aktywności w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie aż milion użytkowników!

Źródło: kobieta.interia.pl

Gwen Stefani zaręczyła się!

28.10.2020 10:27


Popularna wokalistka Gwen Stefani pochwaliła się dobrą wiadomością na swoim Instagramie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Sylwia Peretti w oryginalnej fryzurze

28.10.2020 8:54


Sylwia Peretti zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Jej instagramowy profil śledzi w tym momencie ponad 80 tys. internautów.

Źródło: kobieta.interia.pl

Małgorzata Kożuchowska zabrała głos w sprawie wyroku TK

26.10.2020 8:16


Aktorka, która deklaruje się jako katoliczka i często podkreśla swoje przywiązanie do Boga, opublikowała na Instagramie zdjęcie z okresu, gdy była w ciąży. Zabrała też głos jako „matka i Polka”. Jej argumenty biskupom i politykom partii rządzącej raczej się jednak nie spodobają.

Źródło: kobieta.interia.pl

Gwiazdor "M jak miłość" kpi z osób, które poprawiają urodę

24.10.2020 20:46


"Kidmanoza" - tak Krystian Wieczorek w ostatnim wpisie na Instagramie nazwał skłonność do odmładzania się i poprawiania sobie urody z pomocą chirurgii plastycznej. Znany z serialu "M jak miłość" aktor zapewnił przy tym, że on sam niczego sobie nie poprawiał. Zasugerował też, że osoby, które chcą się odmładzać przy pomocy skalpela, powinny zamiast do chirurga, iść do psychoterapeuty.

Źródło: kobieta.interia.pl

Katarzyna Glinka zdecydowała się na wstydliwe wyznanie

23.10.2020 9:50


W jednym z instagramowych wpisów aktorka opisała swoją dziwną przypadłość. Wyznała, że co roku kupuje sobie nowe marynarki, a potem w nich nie chodzi. Powód jest prosty - zachwyca się nimi, gdy są na wieszaku, ale gdy potem zakłada je w domu, to czuje się, jakby była przebrana.

Źródło: kobieta.interia.pl

Edyta Herbuś kokietuje swoich fanów

23.10.2020 9:12


Najnowszy wpis popularnej tancerki może być sporym zaskoczeniem dla osób, które uważnie śledzą jej profil na Instagramie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Tomasz Ciachorowski wyznał, że przeżył atak paniki

23.10.2020 0:00


Popularny aktor w najnowszym wpisie na Instagramie ujawnił, że przez dwa dni nie robił nic innego, tylko śledził doniesienia medialne na temat pandemii. Efekt był taki, że sparaliżował go atak paniki. Dlatego Ciachorowski postanowił zrobić sobie detoks od serwisów informacyjnych.

Źródło: kobieta.interia.pl

Skórzana marynarka z nowej kolekcji Zary zrobiła furorę wśród fanek Julii Wieniawy. Taką samą nosi Anja Rubik

19.10.2020 6:00


Julia Wieniawa i Anja Rubik w marynarce z ZaryJulia Wieniawa chętnie dzieli się na Instagramie swoimi pomysłami na stylizacje. W marynarce z Zary wygląda rewelacyjnie. Sprawdziliśmy cenę i jej dostępność. Taką samą ma Anja Rubik! Julia Wieniawa jako młoda dziewczyna osiągnęła wiele. Przez cały czas jest w blasku fleszu i coraz bardziej zaskakuje swoją pomysłowością oraz ogromnym talentem. Wszystko, za co tylko się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami