Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Instagram  RSS
​Doda mianuje się słowiańskim bóstwem

08.01.2021 14:40


Czy jeśli tegoroczne lato będzie suche, polscy rolnicy będą modlili się do Dody o to, by zesłała deszcz? Królowa polskiej sceny muzycznej zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie starego słownika z hasłami z zakresu słowiańskiej mitologii. Dowiadujemy się z niego, że dla naszych praprzodków Doda była boginką dającą deszcz z niebios.

Źródło: kobieta.interia.pl

Zuza Zakrzewska w stroju „domowym”

08.01.2021 11:29


Zuzanna Zakrzewska, popularna modelka plus size, wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcia z domowych pieleszy. Jej strój… zaskakuje.

Źródło: kobieta.interia.pl

​Karolina Gilon zdradza, że przytyła podczas pandemii, ale teraz wraca do diety i sportu

08.01.2021 9:38


Popularna modelka i prezenterka odważyła się przyznać na Instagramie, że kilka miesięcy temu odpuściła sobie dietę i treningi, co przyniosło taki efekt, że przytyła siedem kg. Teraz deklaruje, że znów bierze się za siebie, bo chce być w optymalnej formie przed nagraniem wiosennej edycji "Love Island".

Źródło: kobieta.interia.pl

​Edyta Pazura robi sobie przerwę od internetu. Także dlatego, że groźono jej śmiercią

07.01.2021 9:22


Żona Cezarego Pazury jeszcze w poniedziałek walczyła o dobre imię swojego męża, którego posądzono o to, że znalazł się w grupie zaszczepionych poza kolejnością VIP-ów. Ale następnego dnia opublikowała na Instagramie post, w którym informuje, że teraz będzie przez dwa tygodnie odpoczywała. Faktycznie ma od czego.

Źródło: kobieta.interia.pl

Anna Lewandowska namawia osoby, które się odchudzają do jedzenia czekolady

05.01.2021 15:51


Słynna trenerka ma dobre wiadomości dla wszystkich tych, którzy w ramach noworocznych postanowień chcą zrzucić zbędne kilogramy. W swoim poście na Instagramie Anna Lewandowska zachęca do tego, by w czasie odchudzania włączyć do diety codzienną porcję czekolady.

Źródło: kobieta.interia.pl

Majka Jeżowska w bikini

05.01.2021 8:58


Popularna wokalistka i autorka piosenek dla dzieci wrzuciła na swojego Instagrama kuszące zdjęcie z plaży.

Źródło: kobieta.interia.pl

​Karolina Pisarek poleciała na Bali, posprzątała plażę, a usłyszała, że jest hipokrytką

04.01.2021 15:59


Finalistka 5. edycji "Top Model", Karolina Pisarek, zaraz po świętach Bożego Narodzenia poleciała na Bali. Na swoim instagramowym profilu opowiedziała, jak podczas przechadzki po plaży odkryła śmietnisko. Spontanicznie zaczęła sprzątać plażę, a po chwili zaczęli dołączać do niej inni ludzie. Ale internauci wytknęli jej hipokryzję.

Źródło: kobieta.interia.pl

Zoë Kravitz rozwodzi się po 18 miesiącach małżeństwa

04.01.2021 13:58


Historia tej miłości była arcyromantyczna. Rok po ślubie Karl Glusman na swoim instagramowym profilu nazywał Zoe Kravitz swoim najlepszym przyjacielem. Napisał też, że choć pierwszy roku ich małżeństwa nie był taki, jak tego oczekiwał, to wie, że jeśli przez to przejdą, to pokonają wszystko. Ale napisał to w złą godzinę, bo 23 grudnia Zoë Kravitz wniosła sprawę o rozwód. Obydwoje nazywają tę decyzję zamknięciem.

Źródło: kobieta.interia.pl

Sylwester 2020: U Karoliny Szostak szykuje się bal do białego rana. Kreacja już jest. Piersi na pierwszym planie

31.12.2020 16:46


Karolina Szostak - dekoltKarolina Szostak jest już prawie gotowa na huczne obchody sylwestra 2020. Na Instagramie pochwaliła się kreacją. Jej dekolt zdecydowanie jest najpiękniejszą dekoracją kreacji. Jeżeli chodzi o Karolinę Szostak, to nie można mieć wątpliwości, że gwiazda Polsatu jest jedną z najpiękniejszych obecnie kobiet w branży. Świetnie odnalazła się w uważanym za męski zawodzie komentatora sportowego i […]

Źródło: jastrzabpost.pl

​Ewa Minge wspomina Pierre’a Cardina. Spotkanie z nim było dla niej rozczarowaniem

30.12.2020 11:24


Polska projektantka w swoim najnowszym wpisie na Instagramie podzieliła się swoimi refleksjami na temat zmarłego we wtorek Pierre'a Cardina. Opowiedziała o swoim spotkaniu z nim i o tym, jak odkryła bolesną prawdę o jego marce i podejściu do projektowania. Pisząc o słynnym kreatorze mody, Minge nie owija w bawełnę. Stwierdziła, że roztrwonił swój potencjał, bo "szafował licencjami na swój znak towarowy".

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami