Hopaj
Wiadomości z tagiem Instagram  RSS
Wiemy, dlaczego Anna Lewandowska uczy swoją córkę gry na pianinie

02.12.2020 10:11


Na początku ubiegłego roku Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak razem ze swoją starszą córką ćwiczy grę na pianinie. Teraz jej mama, Maria Stachurska, zdradziła, dlaczego słynna trenerka dba o rozwój muzyczny Klary i dlaczego wybrała właśnie ten instrument. Okazuje się, że pasja do gry na pianinie to zasługa Stanisławy Leszczyńskiej, słynnej "położnej z Auschwitz", której Maria Stachurska poświęciła wydaną właśnie książkę "Położna. O mojej cioci Stanisławie Leszczyńskiej".

Źródło: kobieta.interia.pl

Anna Renusz w samej bieliźnie

02.12.2020 9:35


Gwiazda nowego sezonu popularnego programu „Królowe życia” zaprezentowała się na swoim Instagramie bez ubrania.

Źródło: kobieta.interia.pl

Przemysław Kossakowski zdał ważny egzamin

26.11.2020 15:55


Po zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu programu telewizyjnego „Down The Road” Przemysław Kossakowski rozpoczął staż na warsztatach terapii zajęciowej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną i chorobami psychicznymi. Teraz dziennikarz i podróżnik pochwalił się na Instagramie, że staż ukończył i zdał egzamin, w ramach którego poprowadził zajęcia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Paweł Domagała dostał w prezencie od żony pudla

26.11.2020 15:37


Aktor i muzyk pochwalił się na Instagramie niezwykłym podarunkiem, który dostał od żony Zuzanny Grabowskiej. W związku z premierą swojej nowej płyty "Wracaj" gwiazdor otrzymał od ukochanej szczeniaka jednej z najinteligentniejszych ras, mianowicie pudla. Nazwał go bardzo oryginalnie – Absurd.

Źródło: kobieta.interia.pl

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem DDTVN w kwiecistej sukni. To powiew wiosny tej jesieni

23.11.2020 15:20


Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem Dzień Dobry TVNAgnieszka Woźniak-Starak prowadziła poniedziałkowe wydanie Dzień Dobry TVN. Gdy wyszła ze studia, stanęła oko w oko z fotoreporterami. Zdjęcia obiegły sieć. Agnieszka Woźniak-Starak nie narzeka na brak zajęć. Dziennikarka prowadzi m.in. konto na Instagramie, gdzie odsłania wybrane kulisy codzienności. To właśnie tam odsłania fragmenty swojego sielskiego życia z dala od Warszawy. Niedawno udostępniła zdjęcie, na którym pojawia się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Drastyczna metamorfoza Demi Lovato. Ścięła i przefarbowała włosy. Wygląda bosko!

20.11.2020 12:00


Demi LovatoDemi Lovato przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Pozostała przy blondzie, ale mocno skróciła włosy. Jak teraz wygląda? Demi Lovato jest jedną z najpopularniejszych wokalistek pop na świecie. W tym roku spory rozgłos zapewniły jej jednak nie tyle nowe piosenki, ile publiczne opowieści o problemach. 28-latka zmaga się z zaburzeniami odżywiania oraz uzależnieniem od […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Paulina Młynarska wpadła w furię

20.11.2020 7:36


Dziennikarka przyzwyczaiła swoje fanki do tego, że w mediach społecznościowych nie boi się poruszać różnych trudnych tematów. Ale są jednak kwestie, na które woli spuścić zasłonę milczenia. Ostatnio rozeźliło ją pytanie, jakie otrzymała od swojej obserwatorki na Instagramie, dotyczące jej czterokrotnego zamążpójścia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Dominika Gwit-Dunaszewska pokazała fotkę z urlopu

19.11.2020 11:34


Dominika Gwit-Dunaszewska cieszy się dużą sympatią telewidzów. Instagramowy profil aktorki obserwuje w tym momencie aż 138 tys. użytkowników!

Źródło: kobieta.interia.pl

Natalia Kukulska w fantazyjnym swetrze pozuje na swojej ulubionej ściance. „Ta stylizacja jest obłędna”

18.11.2020 12:20


Natalia KukulskaNatalia Kukulska na Instagramie dodała nowe zdjęcie. W jesiennej stylizacji pozuje wprost ze ścianki. Internauci są zachwyceni.   Od dawna plotkuje się o tym, że Natalia Kukulska przygotowuje film i serial o Annie Jantar. Podobno piosenkarka nie tylko nadzoruje scenariusz, ale także byłaby gotowa stanąć przed kamerą, by wcielić się w postać swojej mamy. Gdy tabloidy […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Skrzynecka pokazała, w czym wychodzi z psem

13.11.2020 8:31


Aktorka bywała krytykowana z powodu swoich stylizacji. Ale to, co przyodziewa, wychodząc w środku nocy z psem na spacer, idzie jeszcze dalej! Katarzyna Skrzynecka odważyła się dokonać na Instagramie przeglądu tego, co przy takich okazjach ma na sobie. Tym samym udowadniając, że ma duży dystans do samej siebie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami