Wiocha
Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Tajemnica idealnej cery Meghan Markle tkwi w kosmetyku za 20 zł. Za małe pieniądze wygląda jak milion dolarów

07.07.2020 5:00


Meghan MarkleSekret doskonałej cery i urody Meghan Markle kryje się w niewielkiej buteleczce i jest absolutnie powszechnie dostępny. Dosłownie każdy może go mieć. A działa rewelacyjnie jednakowo na ukąszenia komarów, jak i na trądzik. Teraz kiedy prawie wszystkie ograniczenia związane z epidemią koronawirusa zostały cofnięte, granice powoli się otwierają, a do tego zaczynają się wakacje, pora […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Meghan Markle zabrała głos w sprawie George’a Floyda

05.06.2020 9:53


Żona księcia Harrego jest pierwszą osobą z rodziny królewskiej, która oficjalnie zajęła stanowisko wobec ostatnich wydarzeń pod hasłem „Black Lives Matter”. W filmie skierowanym do absolwentów liceum, do którego sama uczęszczała, przyznała, że długo zastanawiała się co powiedzieć, co będzie w obecnej sytuacji najbardziej właściwe, aż doszła do wniosku, że jedyną niewłaściwą rzeczą byłoby nie […]

Źródło: obcasy.pl

Meghan Markle zadała szyku w diamentowych kolczykach. Do sprzedaży trafiła replika w bardzo niskiej cenie

30.05.2020 16:40


Meghan Markle stała się modową inspiracją dla wielu kobiet. Nic w tym dziwnego, gdyż zawsze dba o każdą swoją stylizację, między innymi poprzez idealne dopasowanie dodatków do kreacji. Jej diamentowe kolczyki są znów dostępne w sprzedaży. Można je zamówić przez internet. Meghan Markle od momentu pojawienia się w rodzinie królewskiej, cieszy się ogromną popularnością wśród […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kate i Meghan pokłóciły się o… rajtki?!

27.05.2020 11:06


Nie od dziś wiadomo, że Kate Middleton i Meghan Markle nie pałają do siebie zbytnią sympatią. Brytyjski magazyn „Tatler” opisał niedawno prawdopodobną przyczynę ich wzajemnej niechęci. Trzeba przyznać, że jest ona dość zaskakująca.

Źródło: kobieta.interia.pl

Współpracownik wyjawił prawdę o Meghan Markle

05.05.2020 14:15


Nazywają ją „księżniczką”, jednak nie z powodu rodziny małżonka, ale z uwagi na zachowanie. Jest wymagająca, czasem nieuprzejma, a jej zachcianki bywają zaskakujące – „Daily Mail”, opierając się na informacjach, przekazanych przez anonimowego operatora filmowego, odsłania nieznaną twarz Meghan Markle.

Źródło: kobieta.interia.pl

Harry i Meghan zrywają współpracę z tabloidami

22.04.2020 9:55


Meghan Markle i książę Harry wysłali oficjalny list do czterech brytyjskich tabloidów The Sun, The Daily Mail, The Mirror i The Express, w którym poinformowali o całkowitym zerwaniu kontaktu z nimi. Dziennikarze nie będą mogli kontaktować się z parą i oczekiwać odpowiedzi na zadane im pytania. „Zero współpracy, nie licząc wyjątkowych sytuacji, w którym będziemy kontaktować […]

Źródło: obcasy.pl

​Meghan Markle i królowa Elżbieta II największymi influencerkami świadomej mody

08.04.2020 13:53


Według corocznego raportu globalnej modowej wyszukiwarki Lyst, brytyjska monarchini i była księżna Sussex plasują się na szczycie listy najbardziej wpływowych postaci świata mody. Nie o trendy tu jednak chodzi, a o konsekwentne lansowanie idei zrównoważonego rozwoju w branży. W rankingu znalazła się m.in. też Jennifer Aniston.

Źródło: kobieta.interia.pl

Fryzjer Meghan Markle zabrał głos

03.04.2020 10:16


Meghan Markle i jej mąż Harry prawdopodobnie liczyli na to, że gdy przestaną pełnić funkcje członków rodziny królewskiej, przestanie się o nich pisać. Nic bardziej mylnego.

Źródło: kobieta.interia.pl

Koniec "efektu Meghan". Kate wraca na prowadzenie

21.03.2020 16:50

Styl Kate Middleton pokochał cały świat. Żona księcia Williama oprócz idealnej figury, zachwyciła wszystkich doskonałym gustem. Miliony kobiet naśladowały jej sposób ubierania i stawiały sobie za wzór w kwestii mody. I wtedy pojawiła się Meghan Markle. Aktorka wzbudzała mieszane uczucia, ale jednego nie można jej było odmówić. Zawsze świetnie wyglądała. Przez ostatnie lata to właśnie ona świeciła triumfy. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie.

Źródło: kobieta.onet.pl

Meghan Markle w świetnej sukience. Znamy cenę i wiemy, gdzie ją kupić (jeszcze jest!)

21.03.2020 16:50

Niespodziewanie na Instagramie Meghan Markle i Harry'ego - (jeszcze) książęcej pary Sussex, pojawiły się zdjęcia z ich niedawnego spotkania z młodymi liderami stowarzyszenia QCT. Spotkanie odbyło się w Pałacu Buckingham, a jego tematem było zdrowie psychiczne, problem walki o równe szanse dla wszystkich oraz znaczenie wspierania przywództwa młodzieży w podejmowaniu globalnych wyzwań i zmieniania świata.

Źródło: kobieta.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami