Prointegra
Wiadomości z tagiem Miód  RSS
Natialie Portman na plaży

07.10.2020 11:54


39-letnia Natalie Portman spędziła miły dzień na plaży ze swoją córką, Amalią.

Tagi: Dzieci, Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

Miód łatwo pozbawić właściwości

06.10.2020 17:33


Naturalny, dobrej jakości miód jest nie tylko smakowitym słodem, ale i swego rodzaju lekiem. Czasami jednak bezwiednie pozbawiamy ten produkt jego cennych właściwości.

Tagi: Leki, MAKO, Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

Anna Lewandowska podpowiada, co jeść, by mieć więcej energii w ciągu dnia

06.10.2020 17:04


Popularna trenerka i propagatorka zdrowego stylu życia postanowiła podzielić się z odbiorcami kilkoma wskazówkami dotyczącymi diety na zwiększenie energii, której jesienią zwykle nam brakuje.

Źródło: kobieta.interia.pl

Fitoterapia, czyli ziołolecznictwo. Które zioła warto mieć w apteczce?

05.10.2020 8:54


​Fitoterapia to inaczej ziołolecznictwo i jednocześnie jeden z najstarszych działów medycyny. Już tysiące lat temu rośliny stosowane były na przeróżne dolegliwości.

Tagi: Apteki, Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

Chrypka – banalna czy groźna?

25.09.2020 9:46


Niski, szorstki, matowy głos najczęściej jest sygnałem, że przeciążyliśmy struny głosowe, np. przekrzykując hałas. To mija zwykle po 2 czy 3 dniach. Krótkotrwała chrypka jest też często jednym z objawów infekcji górnych dróg oddechowych.

Tagi: Stres, Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

11 najpiękniejszych kobiet Oktoberfest

24.09.2020 8:10


Oktoberfest, czyli dożynki chmielne organizowane jesienią w Monachium, zostały w tym roku odwołane ze względu na pandemię koronawirusa. To pierwsza taka sytuacja od czasu II wojny światowej. Choć to niewielkie pocieszenie: udało się zachować jedną z tradycji i wybrać Miss Oktoberfest. Jak wam się podoba na tle wcześniejszych królowych imprezy?

Źródło: kobieta.interia.pl

Jak pandemia zmieniła polską rodzinę

18.09.2020 11:52


- Najbardziej zaskakującym zjawiskiem, jakie zaobserwowaliśmy podczas lockdownu było to, że jednak więzi między-rodzinne nasiliły się, mimo że były jedynie pośrednie - tłumaczy socjolożka, prof. Krystyna Slany w rozmowie ze Styl.pl.

Tagi: Miód
Źródło: www.styl.pl

Zaskakujące fakty o właściwościach miodu

10.09.2020 15:04


Miód nie tylko świetnie wzmacnia odporność i pomaga podczas przeziębienia. Ma też wiele innych zalet, o których mało kto wie!

Źródło: kobieta.interia.pl

Uniwersalny aloes – koi, pielęgnuje, odżywia

09.09.2020 0:00


Właściwości tej niezwykłej rośliny znane były już 5 tys. lat p.n.e. Nazywano ją lilią pustyni, niebiańską pałeczką, cudem z nieba. Doceniali ją Grecy, Rzymianie, Chińczycy, Egipcjanie. Słowem, ktokolwiek miał dostęp do mięsistych liści aloesu, w mig poznawał się na ich właściwościach. Doskonały od dawna W kulturze hinduskiej stosowany był jako pachnidło, a Egipcjanie dostrzegali w […]

Tagi: Miód
Źródło: obcasy.pl

Babcia, która została celebrytką

04.09.2020 11:29


Była niemłoda, biedna i kompletnie nieznana. Uczestnictwo w serialu komediowym całkowicie zmieniło jej życie. Jest inspiracją dla wielu kobiet, by mieć marzenia i je spełniać.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami