Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Miód  RSS
Bartek Kasprzykowski: To nie są czasy łatwe dla miłości

04.01.2021 0:00


Warto mieć dobry humor. Pielęgnować ważne uczucia. Być czujnym na złudzenia, jakie podsuwa nam współczesny świat. Bartek Kasprzykowski, aktor i wnikliwy obserwator, mówi o swoich refleksjach i roli śmiechu w życiu i na scenie. Bo przecież z siebie samych się śmiejemy...

Tagi: Sądy, Miód
Źródło: www.styl.pl

Cenny miód nie jest dla każdego

16.12.2020 22:05


Miód ma działanie antyseptyczne, przeciwzapalne i wykrztuśne. Polecany jest zarówno w schorzeniach dróg oddechowych, jak i przy zaburzeniach trawienia.

Tagi: Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

​Objawy, rozpoznanie i leczenie raka tarczycy

15.12.2020 10:29


Zmiany guzkowe tarczycy występują u blisko połowy polskiego społeczeństwa. Na szczęście większość z nich ma charakter łagodny, a zaledwie 1-2 procent jest rakiem. Niestety, mimo to nowotwór złośliwy tego gruczołu jest obecnie na szóstym miejscu pod względem częstotliwości występowania u kobiet i stanowi już cztery procent wszystkich nowotworów złośliwych rozpoznawanych w Polsce.

Tagi: Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

Nadciśnienie - cichy zabójca

11.12.2020 8:14


Ponad 30 proc. dorosłych Polaków ma nadciśnienie, a większość nie ma o tym pojęcia. Nadciśnienie nie boli, nie osłabia, nie daje żadnych objawów. Ale do czasu. Mieć nadciśnienie i nie leczyć go, to jak siedzieć na beczce prochu i bawić się zapałkami. Niby wszystko jest w porządku, ale jeden nieostrożny ruch i bum. Skutki mogą być nieodwracalne.

Tagi: Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

Fakty i mity na temat demencji

10.12.2020 7:53


Większość ludzi uważa, że otępienie to naturalny, nieuchronny i nieodłączny element starzenia się. W rzeczywistości jednak jest inaczej. Eksperci przekonują, że demencja to choroba, a ryzyko jej wystąpienia oraz tempo rozwoju można znacząco obniżyć dzięki odpowiedniej profilaktyce.

Tagi: Miód, Rozwody
Źródło: kobieta.interia.pl

Jak walczyć z rozstępami?

03.12.2020 13:04


Rozstępy to blizny powstające przez rozerwanie włókien kolagenu i elastyny w okresach intensywnego wzrostu, mogą mieć intensywne czerwone zabarwienie, z czasem jaśnieją. Wiele kobiet uważających je za poważny estetyczny problem walczy z rozstępami latami, często bezskutecznie. Jak radzić sobie z tym problemem?

Tagi: Miód
Źródło: www.styl.pl

Monika Mrozowska na czas ciąży powzięła ważne postanowienie

03.12.2020 8:46


Aktorka i autorka książek kulinarnych, jako orędowniczka minimalizmu, uznała, że podczas ciąży nie będzie sobie kupować specjalnych ubrań. Mimo że jest już w ósmym miesiącu ciąży, udaje się jej wytrwać w tym postanowieniu.

Źródło: kobieta.interia.pl

​Hugh Grant wyznał, że wciąż przyjaźni się z Renee Zellweger. I nigdy się z nią nie pokłócił

02.12.2020 14:02


Gwiazdor kultowych komedii romantycznych, takich jak "Cztery wesela i pogrzeb" czy "Notting Hill" ujawnił, że z jedną z dawnych koleżanek z planu wciąż łączy go głęboka więź. Mowa o Renee Zellweger, u boku której Hugh Grant wystąpił w "Dzienniku Bridget Jones". Brytyjski aktor zdradził, że mimo upływu lat pozostają w stałym kontakcie i regularnie piszą do siebie długie maile.

Tagi: Wesele, Miód
Źródło: kobieta.interia.pl

Najgroźniejsze konserwanty

02.12.2020 13:23


Z konserwantami mamy do czynienia na co dzień i trudno byłoby zupełnie je wyeliminować z diety. W końcu masowa produkcja żywności wymaga używania substancji zapewniających im trwałość. Producenci przekonują, że są dla nas bezpieczne – w końcu zostały dopuszczone do użytku. Niestety, na podstawie badań wiemy, że niektóre przyjmowanie z pożywieniem regularnie i w dużych ilościach mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Drożdże miej zawsze pod ręką!

27.11.2020 15:13


Stosowanie drożdży ma wiele zalet. Co ciekawe, sprzyjają nie tylko zdrowiu, ale i urodzie. Jakie mają właściwości?

Źródło: www.styl.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami