Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Miłość  RSS
Małgorzata Kożuchowska w ramionach kolegi

08.01.2021 13:05


Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze swoim kolegą z planu „M jak miłość”, Kacprem Kuszewskim.

Tagi: Miłość
Źródło: kobieta.interia.pl

Weronika Rosati olśniła w złotej sukni na Złotych Globach! Czerwony dywan należał do niej

07.01.2021 17:40


Weronika Rosati – Złote GlobyWeronika Rosati od dawna pojawia się na branżowych imprezach w Hollywood. Dziś podzieliła się zdjęciami ze Złotych Globów, na których błyszczała dosłownie i w przenośni. Weronika Rosati karierę zaczęła od epizodycznych scen w znanych polskich serialach. Dużą popularność przyniosła jej rola Ani w serialu M jak miłość, w którą wcielała się w latach 2002-2005. W 2018 […]

Źródło: jastrzabpost.pl

7 rzeczy, o które warto zapytać przed ślubem

07.01.2021 12:47


Kiedy czujemy motyle w brzuchu, poważne decyzje i deklaracje na całe życie przychodzą niezwykle łatwo. Miłość wydaje się mieć wszechpotężną siłę zdolną pokonać gigantyczne trudności. Jednak po kilku latach małżeństwa może się ona rozbić o zupełne drobiazgi. Liczba rozwodów rośnie z roku na rok, a trudne czasy pandemii postawiły dodatkowe wyzwania przed wieloma parami. Szczere rozmowy i poruszanie nawet drażliwych tematów, mogłyby uchronić wiele osób od gorzkich rozczarowań.

Źródło: www.styl.pl

​Drew Barrymore zdradziła, że gdy szukała partnera, często dostawała kosza

05.01.2021 14:01


Szukanie miłości w Internecie może przysporzyć wielu rozczarowań - przekonała się o tym boleśnie Drew Barrymore, która swego czasu namiętnie korzystała z pewnej aplikacji randkowej. Zamiast nawiązać ekscytujące znajomości, spotkała się ona z odrzuceniem ze strony potencjalnego kandydata na partnera. "Czułam się potwornie głupio" - zdradziła aktorka.

Źródło: kobieta.interia.pl

Zoë Kravitz rozwodzi się po 18 miesiącach małżeństwa

04.01.2021 13:58


Historia tej miłości była arcyromantyczna. Rok po ślubie Karl Glusman na swoim instagramowym profilu nazywał Zoe Kravitz swoim najlepszym przyjacielem. Napisał też, że choć pierwszy roku ich małżeństwa nie był taki, jak tego oczekiwał, to wie, że jeśli przez to przejdą, to pokonają wszystko. Ale napisał to w złą godzinę, bo 23 grudnia Zoë Kravitz wniosła sprawę o rozwód. Obydwoje nazywają tę decyzję zamknięciem.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ewa Wachowicz: Świat nie jest w jednym kolorze

22.12.2020 16:46


Życie Ewy Wachowicz przypomina bajkę, choć nie brakuje w niej gorzkich momentów. Decydując się na napisanie biografii "Wszystkie Korony Ewy Wachowicz" pozwoliła innym ocenić siebie, a koronę miss ozdobiła klejnotami, za którymi kryją się: rodzina, przyjaciele i miłość.

Źródło: www.styl.pl

Agata Buzek: Najlepiej podpowiada serce

07.12.2020 15:00


Wydaje nam się, że aby ujrzeć to, co w danej sytuacji jest lepsze, dobrze jest przeanalizować wszystkie za i przeciw, rozważyć je. Ale w rezultacie i tak najlepiej podpowiada serce - mówi Agata Buzek. Zachęca do adopcji zwierząt, które, jak kiedyś jej pies - Helenka, czekają na miłość w schroniskach.

Źródło: www.styl.pl

Małgorzata Kożuchowska poprowadziła koncert kolęd w nowej fryzurze. Gwiazda zaskoczyła świąteczną metamorfozą

04.12.2020 12:40


Małgorzata Kożuchowska nowa fryzuraMałgorzata Kożuchowska poprowadziła koncert kolęd. Gwiazda dosłownie błyszczała na scenie. W eleganckiej kreacji i nowej fryzurze wygląda zjawiskowo.  Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Jej portfolio aż pęka w szwach od filmowych ról. Zadebiutowała u boku Cezarego Pazury w filmach Kiler i Kiler-ów dwóch. Później przyszła pora na serial M jak Miłość, […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę

20.11.2020 13:47


Marlena Muranowicz jest od 2013 roku żoną, znanego z serialu „M jak miłość”, Marcina Mroczka. Kobieta przeszła ostatnio spektakularną metamorfozę.

Źródło: kobieta.interia.pl

Marek Kamiński: Miłość porusza świat

18.11.2020 7:51


Nie żyje dla sukcesów, byłoby to życie dla kilku chwil. Umie docenić porażkę, jest wierny rytuałom, a czasem pyta o radę orła i reszkę. Marek Kamiński - podróżnik, zdobywca biegunów, pielgrzym i filozof, wie jak osiągać cele. Dzieli się teraz tą wiedzą z innymi.

Tagi: Miłość
Źródło: www.styl.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami