Wiocha
Wiadomości z tagiem Piersi  RSS
Monika A. Słowińska: Im więcej kobiet zachęcę do profilaktyki tym moja satysfakcja jest większa

22.10.2020 12:18


Z badań Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu wynika, że 68% Polek potrafi wykonać samobadanie, ale jedynie ok. 15% ankietowanych deklaruje, że regularnie wykonywało samokontrolę piersi. Z czego wynika tak słaby odsetek? Jak skutecznie zachęcić kobiety do samobadania biustu? O tym, a także o nauce poprzez przyjemność i o holistycznym podejściu do zdrowia mówi Monika A. Słowińska, autorka programu "Piersi w SPA".

Tagi: Piersi
Źródło: kobieta.interia.pl

Emma Roberts w ciąży pije wino?

15.10.2020 12:50


Młoda aktorka, która już niedługo zostanie mamą po raz pierwszy, została przyłapana z kieliszkiem.

Źródło: kobieta.interia.pl

Niebezpieczne odwodnienie - pięć najczęstszych objawów

09.10.2020 15:29


Gdy poziom wody w organizmie drastycznie spada, zaburzone zostaje jego prawidłowe funkcjonowanie. Pojawiają się pierwsze, niepokojące objawy, które zlekceważone, mogą mieć fatalny wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Dlaczego piersi bolą? Wyjaśnia ginekolog

08.10.2020 11:49


Ból piersi przed miesiączką jest zmorą wielu kobiet. O ile pojawia się na dzień czy dwa przed okresem, można to jakoś wytrzymać. Jednak jeśli zaczyna się w drugiej fazie cyklu i trwa blisko 2 tygodnie, potrafi znacząco obniżyć standard życia. Czy tak musi być?

Tagi: Mus, Piersi, Ból
Źródło: kobieta.interia.pl

Nowości kolekcji jesiennej od CHCH – Polka Dots i seria torebek La Place

07.10.2020 14:31


Mamy przyjemność zaprezentować jesienne nowości Domu Mody CH Carolina Herrera. Najnowszą kolekcję otwiera motyw Polka Dots, czyli grochy i groszki – jeden z bardziej znanych i charakterystycznych printów tego domu mody. Kolory kolekcji skupiają się na łączeniu czerni i bieli ze sztandarową czerwienią CHCH. Ubraniom towarzyszy elegancka i charyzmatyczna seria torebek La Place. Place Vendôme, to …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

9 edycji kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM wystartowała

07.10.2020 13:02


W tym roku głównym przesłaniem kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM jest „Biustopozytywność – jako sposób na zdrowie piersi”. – Dbanie o siebie zaczyna się od pozytywnej relacji ze swoim ciałem – mówi Izabela Sakutova, inicjatorka kampanii. A Polki wciąż nie postrzegają swoich piersi jako ważnej części swojego ciała i nie umieją o nie dbać – jak wskazują wyniki …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Pierwsza pomoc w pandemii: Oto nowe wytyczne

07.10.2020 9:02


W związku z pandemią COVID-19 Europejska Rady Resuscytacji wprowadziła niewielkie zmiany zasad udzielania pierwszej pomocy, także tej przed podjęciem czynności profesjonalistów medycznych. Sprawdź, jak się chronić przed zakażeniem koronawirusem i jednocześnie uratować kogoś w razie zagrożenia życia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak karmi piersią

06.10.2020 18:59


Barbara Kurdej-Szatan pod koniec września po raz drugi została mamą. Na świat przyszedł synek aktorki – Henryk.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kilka pomysłów na wykorzystanie kasztanów

06.10.2020 15:00


W lasach i parkach można już zauważyć pierwsze kasztany. Wbrew pozorom istnieje dużo więcej pomysłów na ich wykorzystanie, niż tylko tworzenie zabawnych postaci.

Źródło: www.styl.pl

DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI 2020. Promuj polską muzykę nie tylko 01. października

30.09.2020 12:42


DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI to już druga edycja specjalnej kampanii mającej na celu promocję polskiej muzyki oraz wsparcie polskiego rynku muzycznego. Poprzez tę kampanię pragniemy zachęcić fanów i odbiorców muzyki do wyrażenia szacunku dla pracy swoich ulubionych Artystów i wszystkich osób pracujących na ich sukces. Kampania Dzień Polskiej Muzyki ma za zadanie uświadomienie słuchaczom, że to …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami