f4up
Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Katarzyna Zielińska: W życiu ważne są dobre chwile

28.10.2020 15:17


W rodzinie zwana Kanią, w pracy Kryśką, godzi te dwa światy, chociaż czasem jest to kwestia wyrzeczeń. Katarzyna Zielińska, aktorka i wokalistka, wierzy, że małe zwycięstwa budują wielką wygraną i że... kiedyś wybuduje sobie chatę na Bali.

Źródło: www.styl.pl

Królowa Letizia spotkała się z poddanymi

28.10.2020 14:33


Królowa Letizia nie jest tak znana jak członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, jednak dla Hiszpanów jest niekwestionowaną ikoną stylu.

Tagi: Rodzice
Źródło: kobieta.interia.pl

Dlaczego warto wysłać kartki świąteczne bożonarodzeniowe do bliskich osób?

27.10.2020 9:31


Okres świąt bożonarodzeniowych to magiczny czas, w którym wszyscy spotykają się w rodzinnym gronie, praktykując różnego rodzaju tradycje. Kształtowały się one przez wiele lat, aby w końcu występowały w takiej formie jak dziś. Poza ubieraniem choinki czy wspólnym śpiewaniem kolęd zwyczajem są kartki z życzeniami wysyłane do bliskich. W obecnych czasach z łatwością można przy …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Rotawirusy - jest się czego bać?

23.10.2020 20:51


Oto zmora wszystkich rodziców, których pociechy uczęszczają do żłobka i przedszkola. Ale nie tylko. Podstępne wirusy atakują też starsze dzieci oraz dorosłych. W zasadzie przez cały rok. Czy można uchronić się przed zakażeniem?

Źródło: kobieta.interia.pl

Uromotoryzacja: Prosta droga do zdrowia

21.10.2020 12:46


54 proc. Europejczyków uważa, że kobieta ma prostatę. Co nie mniej szokujące, podobnie myśli aż 37 proc. kobiet mieszkających na starym kontynencie. O świadomości ciała, uromotoryzacji i rodzinach, w których rak gruczołu krokowego nie ma szans – w rozmowie z dr Stefanem W. Czarnieckim.

Tagi: Rodzice, Szafa, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Nadmiar antybiotyków to nic dobrego

09.10.2020 12:41


Lekarz osłuchuje kaszlące dziecko i bez dodatkowych badań (jak np. CRP z krwi) wypisuje receptę na antybiotyk w przypadku kaszlu? Rodzic może się nie zgodzić.

Źródło: kobieta.interia.pl

​Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcia sprzed 20 lat

09.10.2020 7:28


Dziś pomaga w remontowaniu domów rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej, ale przez wiele lat była dziennikarką Telewizji Polskiej. Pracowała tam nie tylko jako prezenterka, ale robiła też reportaże, czasem w odległych zakątkach świata. Jeden z takich wyjazdów Katarzyna Dowbor przypomniała właśnie na Instagramie. Opublikowała tam zdjęcia z wyprawy na Spitsbergen, w której wzięła udział ponad 20 lat temu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kasia Cichopek ma oko do modowych perełek. Ten hit jesieni kosztuje tylko 19 złotych

03.10.2020 16:20


Kasia CichopekKasia Cichopek po raz kolejny pokazała, że ma oko do prawdziwych perełek. Tym razem wypatrzyła prawdziwy hit i wcale nie wydała na niego dużo. Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, która na swoim Instagramie często dodaje piękne rodzinne kadry. Aktorka jest szczęśliwą żoną i mamą dwojga urwisów. Podczas kwarantanny mogliśmy podglądać jak razem z mężem Marcinem […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wszy zagryzły 12 letnią dziewczynkę na śmierć. Rodzice zatrzymani

02.10.2020 11:31


Do tragicznych wydarzeń doszło w amerykańskim stanie Georgia. 12-letnia Kaitlyn Yozviak zmarła na skutek zaniedbań.

Tagi: Rodzice
Źródło: www.styl.pl

Sonia Bohosiewicz powiększa rodzinę?

02.10.2020 8:10


Popularna aktorka opublikowała zdjęcie, które daje do myślenia.

Tagi: Rodzice
Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami