Prointegra
Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Andrzej Grabowski: Wszystko zrobiłem od niechcenia

02.12.2020 16:46


Choć każdy w Polsce rozpoznaje jego twarz, niewielu naprawdę go zna. Aktor potrafi wiele ukryć. Wyjść na scenę i bawić publiczność, gdy właśnie przeżywa rodzinną tragedię. Zacisnąć zęby i prosto ze stołu operacyjnego wejść na plan. W szczerej rozmowie ze Styl.pl Andrzej Grabowski odsłania kulisy swojej pracy i pozwala nieco lepiej się poznać.

Źródło: www.styl.pl

Kayah i Rinke Rooyens składają życzenia synowi

02.12.2020 9:36


Kayah i Rinke Rooyens wzięli ślub w 1998 roku. Cztery miesiące później na świat przyszedł ich syn Roch. Znani rodzice pokazali ostatnio jego zdjęcia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ryzyko zakażenia nowym koronawirusem. Co trzeba wiedzieć?

27.11.2020 18:01


Kiedy i od kogo najłatwiej jest złapać nowego koronawirusa? Czy ozdrowieniec nie zakaża i może bez obaw odwiedzać swoich starszych rodziców? Choć wiedza na temat SARS-CoV-2 i COVID-19 wciąż nie jest pełna, to jednak całkiem sporo już wiemy na temat okoliczności, z którymi wiąże się największe ryzyko infekcji. O odpowiedź na pytania związane z ryzykiem zakażenia się nowym koronawirusem, a także o skutki zachorowania na Covid-19, poprosiliśmy prof. Włodzimierza Guta z Zakładu Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego...

Źródło: www.styl.pl

Wyjaśniamy, dlaczego pieprz syczuański powinien znaleźć się w twojej kuchni

26.11.2020 7:53


Pieprz syczuański to sztandarowa przyprawa w kuchni azjatyckiej. Wbrew mylącej nazwie nie należy jednak do rodziny pieprzowatych. Jest to bowiem zewnętrzna łupina jagody żółtodrzewu pieprzowego o ostrym smaku z lekko cytrusową nutą. Przypisuje się jej wiele walorów zdrowotnych, a w tradycyjnej medycynie chińskiej mówi się, że działa zarówno na ciało, jak i psychikę.

Źródło: kobieta.interia.pl

Michał Koterski odmówił napisania autobiografii

13.11.2020 8:20


Zmagał się z nałogami, wywoływał skandale, a później przeszedł spektakularną metamorfozę, znajdując spełnienie w życiu rodzinnym i religijnym. Nie dziwi więc, że jedno z dużych wydawnictw dostrzegło w losach Michała Koterskiego materiał na bestsellerową biografię. Aktor chętnie podjąłby się napisania takiej książki, ale uważa, że jest jeszcze na to za wcześnie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Rosół doskonały

10.11.2020 9:43


Choć coraz chętniej sięgamy po inspiracje kuchni włoskiej, francuskiej czy azjatyckiej, są takie specjały naszej rodzimej, które nigdy nie stracą pozycji lidera. Tradycją niedzielną w wielu domach wciąż jest rosół. Dziś zdradzimy kilka trików, żeby smakował jeszcze lepiej.

Źródło: kobieta.interia.pl

Sara Boruc stworzyła własną markę odzieżową. Jej pierwszy projekt wywołał szał wśród internautek

09.11.2020 15:20


Sara Boruc - koronawirusSara Boruc startuje z nowym biznesem. Stworzyła własną markę odzieżową i już pochwaliła się pierwszymi projektami. Mamy polską Posh Spice! Sara Boruc jest bardzo przedsiębiorczą kobietą. Od kilku lat jest nie tylko żoną swojego sławnego męża, ale także prawdziwą bizneswoman. Razem ze swoimi siostrami otworzyła rodzinną firmę. Dziewczyny mają własną markę biżuteryjną a ich błyskotki […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jak nie ponieść rodzicielskiej porażki?

05.11.2020 13:44


Każdy rodzic ma w sobie strach. Może nie do końca uświadomiony, ale jednak. Lęk ten związany jest z porażką dużego kalibru - rodzicielską.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kobieta, która stworzyła pielęgniarstwo

05.11.2020 10:11


Florence Nightingale zwykło się nazywać „twórczynią nowoczesnego pielęgniarstwa”. Urodzona w arystokratycznej rodzinie, w wieku 24 lat zdecydowała się zostać pielęgniarką. Później pracowała w Londynie, opiekowała się również żołnierzami podczas wojny krymskiej. To właśnie wtedy odkryła, że troska o psychikę pacjentów jest niemal tak samo ważna, jak dbałość o ich zdrowie fizyczne. Jej postać opisana została w powieści Gill Paul „Ulotne nadzieje”. Poniżej publikujemy fragment książki.

Źródło: www.styl.pl

Antybiotyki, pestycydy, nawozy mineralne... Co jeszcze kryje się w tym, co jemy?

02.11.2020 14:36


Coraz częściej polscy konsumenci sięgają po produkty ekologiczne. Robią to z troski o zdrowie własne i rodziny. Dlaczego odrzucają żywność konwencjonalną? Co kryje się w tym, co wciąż większość z nas spożywa na co dzień?

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami