Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Sądy  RSS
Pająk z głową psa budzi przerażenie

12.01.2021 18:19


Okazuje się, że nietypowy osobnik, często mylony z pająkiem, ma bogatą przeszłość. Jego przodkowie po ziemi stąpają od milionów lat. Metagryne bicolumnata stroni od blasku fleszy, trudno zrobić mu zdjęcie, ale są tacy, którym to się udało.

Tagi: Stres, Sądy
Źródło: www.styl.pl

Anmol Rodriguez. Modelka, która cudem ocalała

07.01.2021 20:46


Ma fanów na całym świecie. Jej zdjęcia są przeszyte realizmem. Twarz Anmol Rodriguez została oblana kwasem, to nie był przypadek. Nie poddała się! Teraz jest inspiracją dla innych hinduskich kobiet.

Źródło: www.styl.pl

Zimą uważaj na odmrożenia

05.01.2021 17:15


Kiedy na skórę działa zimno, naczynia krwionośne się zwężają, a to prowadzi do jej dalszego wychłodzenia. W ten sposób mogą powstać odmrożenia. W łagodnej postaci nie są bardzo groźne, ale gdy są głębokie, bywa, że prowadzą nawet do kalectwa. Dowiedz się, jak ich unikać i co robić, gdy już do odmrożenia dojdzie.

Źródło: kobieta.interia.pl

10 zmian na skórze, których nie wolno ignorować

05.01.2021 13:34


Coraz więcej mówi się o profilaktyce czerniaka, najczęściej występującego nowotworu skóry. Nie tylko znacznie ostrożniej korzystamy ze słońca, ale i częściej konsultujemy się z dermatologiem. Niestety, nie do wszystkich zmian na ciele podchodzimy równie poważnie. Niektóre schorzenia są wciąż bagatelizowane przez pacjentów i co najgorsze - leczone są na tzw. własną rękę. To duży błąd, który może nas bardzo wiele kosztować.

Tagi: Skóra, Sądy
Źródło: kobieta.interia.pl

Przemysł modowy w Polsce – od projektu do realizacji

04.01.2021 12:50


Przemysł odzieżowy i branża modowa są jednymi z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi współczesnej gospodarki. W Polsce sektor ten jest wciąż mało doceniany, choć wielkie światowe marki modowe są przykładem, że branża odzieżowa może być czynnikiem wzrostu PKB. Warto się temu przyjrzeć, szczególnie że coraz więcej firm deklaruje powrót z rynku azjatyckiego na rynek europejski. Polski …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Bartek Kasprzykowski: To nie są czasy łatwe dla miłości

04.01.2021 0:00


Warto mieć dobry humor. Pielęgnować ważne uczucia. Być czujnym na złudzenia, jakie podsuwa nam współczesny świat. Bartek Kasprzykowski, aktor i wnikliwy obserwator, mówi o swoich refleksjach i roli śmiechu w życiu i na scenie. Bo przecież z siebie samych się śmiejemy...

Tagi: Sądy, Miód
Źródło: www.styl.pl

Znaki zodiaku, którym chwilowa samotność aż tak nie doskwiera

30.12.2020 11:40


Niewiele osób lubi przebywać przez dłuższy czas w samotności. Niektórzy chcieliby non stop komunikować się z innymi ludźmi. W zodiaku są jednak i tacy, dla których czas spędzony solo nie jest aż takim problemem. O kim mowa?

Tagi: Sądy, Stopy
Źródło: www.styl.pl

10 sygnałów, które świadczą o nieprawidłowej pracy wątroby

29.12.2020 7:00


Choroby wątroby są trudne do zdiagnozowania, ponieważ wątroba nie jest unerwiona, a więc nie może boleć. Trzeba także pamiętać, że poza bardzo charakterystycznymi objawami, takimi jak zażółcenie skóry czy oczu, większość symptomów jest bardzo nietypowa. Przedstawiamy 10 sygnałów, które świadczyć mogą o nieprawidłowej pracy wątroby.

Źródło: kobieta.interia.pl

Tragiczne w skutkach zaniedbanie

24.12.2020 19:42


Często słyszy się o tym, jak poważne są konsekwencje nieleczonych chorób jamy ustnej. Niestety, większość rodaków nic sobie z tego nie robi. Stomatolodzy biją na alarm, mówiąc już o prawdziwej epidemii próchnicy w naszym kraju.

Źródło: kobieta.interia.pl

Zaskakujący efekt zwierzania się innym

16.12.2020 10:26


Badania pokazują, że ludzie, którzy są w stanie zwierzyć się innym ze swoich niepokojących myśli, targających nimi uczuć czy trudnych doświadczeń, są mniej podatni na choroby. Jak się bowiem okazuje, wszystko to, co jest dobre dla duszy, jest dobre i dla ciała.

Tagi: Sądy
Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami