f4up
Wiadomości z tagiem Sądy  RSS
Najgroźniejsze konserwanty

02.12.2020 13:23


Z konserwantami mamy do czynienia na co dzień i trudno byłoby zupełnie je wyeliminować z diety. W końcu masowa produkcja żywności wymaga używania substancji zapewniających im trwałość. Producenci przekonują, że są dla nas bezpieczne – w końcu zostały dopuszczone do użytku. Niestety, na podstawie badań wiemy, że niektóre przyjmowanie z pożywieniem regularnie i w dużych ilościach mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ascendent, czyli twój "drugi znak zodiaku"

26.11.2020 16:40


Większość z nas wie, jaki ma znak zodiaku. Jedni wierzą w to, że ma on wpływ na nasze życie, inni są przeciwnego zdania. Znacznie mniej osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, czym jest ascendent, a to właśnie on w opinii większości astrologów odpowiada za to, jak odbierają nas inni ludzie. Znasz swój?

Tagi: Sądy
Źródło: www.styl.pl

Bataty i ziemniaki – smakujemy i obalamy mity

26.11.2020 9:59


Do ziemniaków skutecznie przylgnęła etykietka, że są nie tylko kaloryczne, ale wręcz tuczące, dlatego tak wiele, obsesyjnie dbających o sylwetkę, osób na zawsze wyrzuciło je z jadłospisu. Słodkim ziemniakom (batatom), jako kuzynom białych, z automatu przypisywany jest ten sam zarzut. Skąd te pomówienia i które z warzyw będzie lepsze? Sprawdźmy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Wiek nie ma wpływu na efekt odchudzania. Naukowcy to potwierdzają

24.11.2020 8:47


To mit, że metryka determinuje skuteczność odchudzania. Zwykło się sądzić, że zwalniający wraz z wiekiem metabolizm opóźnia, a niekiedy wręcz uniemożliwia efektywną redukcję wagi. Okazuje się, że to nieprawda. Jak dowiedli brytyjscy naukowcy, osoby starsze są w stanie osiągnąć podobne rezultaty, co ludzie młodzi. Kluczowa pozostaje zmiana stylu życia na zdrowszy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Największy mądrala w horoskopie

23.11.2020 10:47


Osobom spod tego znaku daleko jest do marzycieli. Twardo stąpają po ziemi i na ogół są bardzo inteligentne. Bywają jednak przemądrzałe. O kogo chodzi?

Źródło: www.styl.pl

Amerykański naukowiec dowiódł, że składniki potu są naturalnym antyperspirantem

19.11.2020 13:12


Wystarczy wykorzystać substancje mineralne zawarte w pocie, aby zatkać gruczoły potowe i ograniczyć pocenie – takie wnioski płyną z badań, które przeprowadził prof. Jonathana Boreyko. O wynikach jego prac informuje pismo “ACS Applied Materials & Interfaces”.

Tagi: Praca, Sądy
Źródło: kobieta.interia.pl

Stramowski i Warnke zabrali głos z sprawie protestów

12.11.2020 16:12


Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są mocno zaniepokojeni tym, że napiętą sytuację w naszym kraju z premedytacją wykorzystują politycy, którzy wręcz nawołują do kolejnych konfliktów. Aktorów szczególnie zbulwersowało ostatnie wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego. Ich zdaniem nie było w nim żadnej empatii i próby zrozumienia protestujących. Pojawiło się za to nawoływanie do nienawiści i niepokojące wezwanie do obrony kościołów za wszelką cenę.

Źródło: kobieta.interia.pl

Mity zdrowotne, w które ciągle wierzymy

12.11.2020 13:38


Ciekawostki na temat zdrowia i funkcjonowania organizmu człowieka przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Mimo eż od czasu, gdy wierzyły w nie nasze babcie wiele się zmieniło, dla niektórych wciąż są prawdziwe. Naukowcy stale przeprowadzają coraz to nowe doświadczenia, które wiele mówią o naszym ciele. Dzięki nim możemy poprawić swój styl życia i poczuć się lepiej. W pewne przestarzałe przekonania już od dawna nie powinno się wierzyć…

Źródło: kobieta.interia.pl

Jeść i pościć jednocześnie? To możliwe!

12.11.2020 12:28

est dziś odmieniany przez wszystkie przypadki. Nie wszystkim jest on jednak polecany. Tym osobom poleca się produkty, które wywołują podobny efekt. Tyle że są mniej inwazyjne i nie wymagają tyle silnej woli.

Tagi: Sądy
Źródło: kobieta.interia.pl

Najpiękniejsza ściana w Polsce

10.11.2020 12:46


Gdy w Montrealu powstawał Habitat 67, a w Nowym Jorku siedziba Fundacji Forda, w Warszawie wznoszono zespół, zwany Ścianą Wschodnią. I choć w przeciwieństwie do swoich zagranicznych rówieśników z biegiem czasu popadła ona w zapomnienie, są tacy, którzy nazywają ją „jednym z najciekawszych polskich projektów XX wieku”. Pamięć o niej postanowił przywrócić Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki, poświęcając jej otwartą niedawno wystawę.

Źródło: www.styl.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami