Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Seks  RSS
​Jane Seymour przyznała, że lubi być nazywana hollywoodzkim symbolem seksu

08.01.2021 12:22


Gwiazda serialu "Doktor Quinn" i niegdysiejsza dziewczyna Bonda wciąż uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. W najnowszym wywiadzie Seymour, która w lutym będzie obchodziła 70. urodziny, wyznała, że choć komplementy są niewątpliwie miłe dla jej uszu, stara się mieć do nich dystans. "Czy nadal jestem kobietą z krwi i kości? Zdecydowanie! Wiek to tylko liczba" - zapewnia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Z powodu pandemii ludzie rzadziej chodzą ze sobą do łóżka

04.01.2021 14:13


Od początku pandemii seksuolodzy zastanawiają się, jak okres izolacji wpłynie na życie erotyczne. Niektórzy sugerowali, że skoro partnerzy więcej czasu spędzają w domach, to będą częściej chodzić do łóżka. Inni twierdzili, że napięcia związane z pandemią, stres wywołany sytuacją na świecie i niepewnością co do przyszłości ostudzi apetyt na łóżkowe igraszki. Kto miał rację?

Źródło: kobieta.interia.pl

​Powstaje serial o słynnej seks-taśmie Pameli Anderson i Tommy’ego Lee

16.12.2020 12:24


Platforma streamingowa Hulu przygotowuje miniserial, który pokaże kulisy burzliwego związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee. Fabuła produkcji skupić się ma na słynnej kradzieży seks-taśmy pary, której przed laty dokonał jeden z ich pracowników. Główne role zagrają Lily James i Sebastian Stan, a na ekranie partnerować im będzie Seth Rogen.

Źródło: kobieta.interia.pl

Sylwia Peretti w seksownej mini

15.12.2020 10:49


Sylwia Peretti zebrała pokaźne grono obserwatorów na swoim instagramowym profilu. Jej poczynania śledzą ponad 104 tys. użytkowników.

Źródło: kobieta.interia.pl

10 rzeczy, które działają na mężczyzn

16.11.2020 7:50


Mężczyźni są wzrokowcami – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Ale czy tylko piękna kobieta może przyciągać spojrzenia? Czy obowiązkowy jest ładny biust i pośladki? Nie obejdzie się bez odkrywania niemal całego ciała? Okazuje się, że nie musisz być idealna, żeby być atrakcyjną. Nie musisz też kipieć seksapilem, bo naukowo potwierdzonych sposobów na wzbudzenie zainteresowania i rozpalenie męskiej wyobraźni jest naprawdę wiele.

Źródło: kobieta.interia.pl

Fantazje erotyczne kobiet

29.10.2020 12:46


Twój prawdziwy partner rzadko pojawia się w twoich fantazjach erotycznych? Nie jesteś jedyna. To całkiem normalne! Stereotyp mówi, że kobieta kocha swego męża i tylko o nim myśli w sypialni. Same kobiety chętnie się pod nim podpisują: oczywiście, że kochamy swoich parterów. Oczywiście, że to z nimi chcemy uprawiać seks. Ale to wcale nie znaczy, że nie chodzą nam czasem po głowie zupełnie inne, nieco dziksze pomysły!

Źródło: kobieta.interia.pl

Wiek a potencjał w sypialni

09.10.2020 12:56


Amerykańscy naukowcy chcąc dowiedzieć się, jak i dlaczego z czasem zmienia się popęd seksualny kobiet, przebadali reprezentatywne próby złożone z pań w różnym wieku. Wnioski mogą zaskakiwać, ale mają racjonalne, biologiczne wytłumaczenie.

Tagi: Seks
Źródło: kobieta.interia.pl

Kiedy należy podjąć z dzieckiem rozmowę o kontaktach intymnych?

28.09.2020 10:06


Rozmowa o relacjach intymnych może być niekomfortowa zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Nie znaczy to jednak, że powinno się jej unikać. Czy jest określony wiek, w którym należy ją odbyć? O tym, jak rozmawiać z nastolatkami o wyznaczaniu granic, mówiła seksuolog Anna Golan.

Tagi: Seks, Dzieci
Źródło: kobieta.interia.pl

Dlaczego po czterdziestce warto mieć ochotę na seks

25.09.2020 9:56


Dobrze wiemy, że w związku nie wolno zapomnieć o zażyłości, radości, wzajemnym zrozumieniu. Ale także o seksie, który jest bardzo ważny w budowaniu i utrzymaniu bliskości dwojga ludzi.

Tagi: Seks
Źródło: kobieta.interia.pl

W udanym związku musi być udany seks? Seksuolog obala mit

24.09.2020 8:09


Banałem jest stwierdzenie, że seks jest istotną sferą ludzkiego życia. Poza fizjologicznymi korzyściami, jakich nam dostarcza, jest również sposobem na zacieśnienie więzi z partnerem, zbliżenie do siebie kochających się osób. Czy zatem brak seksu w relacji skazuje ją na porażkę? Wątpliwości rozwiewa Katarzyna Koczułap, psycholożka, seksuolożka i autorka popularnego bloga „Co z tym seksem?”.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami