Hopaj
Wiadomości z tagiem Seks  RSS
Fantazje erotyczne kobiet

29.10.2020 12:46


Twój prawdziwy partner rzadko pojawia się w twoich fantazjach erotycznych? Nie jesteś jedyna. To całkiem normalne! Stereotyp mówi, że kobieta kocha swego męża i tylko o nim myśli w sypialni. Same kobiety chętnie się pod nim podpisują: oczywiście, że kochamy swoich parterów. Oczywiście, że to z nimi chcemy uprawiać seks. Ale to wcale nie znaczy, że nie chodzą nam czasem po głowie zupełnie inne, nieco dziksze pomysły!

Źródło: kobieta.interia.pl

Wiek a potencjał w sypialni

09.10.2020 12:56


Amerykańscy naukowcy chcąc dowiedzieć się, jak i dlaczego z czasem zmienia się popęd seksualny kobiet, przebadali reprezentatywne próby złożone z pań w różnym wieku. Wnioski mogą zaskakiwać, ale mają racjonalne, biologiczne wytłumaczenie.

Tagi: Seks
Źródło: kobieta.interia.pl

Kiedy należy podjąć z dzieckiem rozmowę o kontaktach intymnych?

28.09.2020 10:06


Rozmowa o relacjach intymnych może być niekomfortowa zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Nie znaczy to jednak, że powinno się jej unikać. Czy jest określony wiek, w którym należy ją odbyć? O tym, jak rozmawiać z nastolatkami o wyznaczaniu granic, mówiła seksuolog Anna Golan.

Tagi: Seks, Dzieci
Źródło: kobieta.interia.pl

Dlaczego po czterdziestce warto mieć ochotę na seks

25.09.2020 9:56


Dobrze wiemy, że w związku nie wolno zapomnieć o zażyłości, radości, wzajemnym zrozumieniu. Ale także o seksie, który jest bardzo ważny w budowaniu i utrzymaniu bliskości dwojga ludzi.

Tagi: Seks
Źródło: kobieta.interia.pl

W udanym związku musi być udany seks? Seksuolog obala mit

24.09.2020 8:09


Banałem jest stwierdzenie, że seks jest istotną sferą ludzkiego życia. Poza fizjologicznymi korzyściami, jakich nam dostarcza, jest również sposobem na zacieśnienie więzi z partnerem, zbliżenie do siebie kochających się osób. Czy zatem brak seksu w relacji skazuje ją na porażkę? Wątpliwości rozwiewa Katarzyna Koczułap, psycholożka, seksuolożka i autorka popularnego bloga „Co z tym seksem?”.

Źródło: kobieta.interia.pl

Poczucie szczęścia zależy od ilości seksu

14.09.2020 20:00


Wiemy już, ile razy w tygodniu należy uprawiać seks, by być szczęśliwym. Zapewne się zdziwisz.

Tagi: Seks
Źródło: www.styl.pl

GRA, czyli rozmowa o tym, kiedy kobiety inicjują terapię w swoim związku

14.09.2020 11:15


Marta Szarejko w książce "Seksuolożki. Nowe rozmowy" po raz kolejny zabiera nas na spotkanie z seksuolożkami. Wspólnie ze swoimi rozmówczyniami nie tylko odkrywa przed nami tajemnice gabinetów seksuologicznych, lecz także obnaża stereotypy, w jakich uwięziona jest nasza kobiecość i seksualność. Poniżej publikujemy fragment rozmowy autorki z Ewą Błaszczuk-Malik - psycholożką, psychoterapeutką i seksuolożką zajmującą się terapią par.

Źródło: kobieta.interia.pl

Przeterminowani

07.09.2020 5:02

Oczekiwanie na wielką miłość, powody religijne, lęk przed własną seksualnością… Chociaż przeciętny Polak zaczyna swoje życie seksualne na długo przed dwudziestym rokiem życia, nie brakuje u nas dziewic po trzydziestce

Źródło: www.eksmagazyn.pl

Ewelina Lisowska odsłoniła dekolt do pępka, ale to był tylko wstęp. Od jej ud nie dało się oderwać wzroku

05.09.2020 21:30


Ewelina Lisowska w Opolu 2020Ewelina Lisowska na festiwalu w Opolu wyglądała bajecznie. Gwiazda wybrała kreację z ogromnym dekoltem i rozcięciem, które wyeksponowało jej zgrabne nogi. Był ogień! Ewelina Lisowska dzięki udziałowi w programie X-Factor dostała niepowtarzalną szansę od losu. Choć wówczas w ogóle nie przypominała kipiącej seksem dziewczyny, którą znamy obecnie, już wtedy swoim głosem potrafiła poruszyć nawet najtwardsze […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Trauma seksualna. Dlaczego długo można nie pamiętać strasznego wydarzenia

04.09.2020 12:46


Można latami nie pamiętać traumatycznego wydarzenia, choć będzie ono dawało o sobie znać uporczywymi flashbackami, zaburzeniami snu, chorobami, zachowaniami autodestruktywnymi, kłopotami w relacjach. O mechanizmie wyparcia i o tym, dlaczego warto po latach podjąć terapię, opowiada neurolog i seksuolog dr Andrzej Depko, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.

Tagi: Seks
Źródło: www.styl.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami