Prointegra
Wiadomości z tagiem Serum  RSS
Rośliny, dzięki którym rozkochasz w sobie każdego mężczyznę!

02.10.2020 14:05


Ludzie od wieków próbują różnych sposobów na to, aby zdobyć serce wymarzonej osoby. Naturalne afrodyzjaki to jeden z najstarszych sposobów na przyciągnięcie miłości. Niektórzy wierzą, że niektóre zioła i rośliny mają magiczną moc i mogą pomóc rozkochać w sobie wybranka serca.

Źródło: www.styl.pl

Ryzykowna piątka - uważaj na serce!

30.09.2020 11:40


Wiele infekcji, choć toczą się w różnych organach, może u niektórych osób stanowić ryzyko dla zdrowia serca.

Tagi: Serum
Źródło: kobieta.interia.pl

Grażyna Torbicka prezentuje figurę modelki

23.09.2020 16:59


O tym, że Grażyna Torbicka jest piękną i elegancką kobietą z klasą nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ostatnio serię jej zdjęć zamieściła w mediach społecznościowych projektantka Viola Piekut.

Źródło: kobieta.interia.pl

Naukowcy udowodnili, że aby dłużej żyć, trzeba mniej jeść

17.09.2020 7:43


Duże obcięcie liczby spożywanych kalorii oznacza wiele korzyści dla zdrowia: od dłuższego życia po spadek ryzyka zachorowania na raka, choroby serca, cukrzycę i schorzenia neurodegeneracyjne, w tym - alzheimera - przekonują badacze na łamach „Science Signaling”. Czynnikiem wiążącym ze sobą te dwie kwestie jest temperatura ciała.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nadciśnienie zabija po cichu

04.09.2020 8:33


Kilka milionów osób w Polsce nie wie, że ma nadciśnienie tętnicze. To cichy zabójca – objawów tej choroby można po prostu nie odczuwać. Jedyny sposób jej wykrycia to regularne pomiary ciśnienia. Warto je robić, bo nieleczone nadciśnienie prowadzi m.in. do udarów mózgu i zawałów serca. Co więcej, mamy na nie wpływ, podejmując decyzje dotyczące naszego stylu życia.

Tagi: Sport, Serum
Źródło: kobieta.interia.pl

Bradley Cooper przestał wychodzić z domu

03.09.2020 9:44


Gwiazdor serii "Kac Vegas" powiedział, że z powodu pandemii izoluje się teraz na całego. Mieszka z córeczką oraz schorowaną matką i boi się, że dopadnie je COVID-19.

Tagi: Serum, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Malinowa nalewka dobra dla kobiet w okresie menopauzy

01.09.2020 14:05


Korzystnie wpływa na pracę serca, zapobiega jego kołataniu i skokom ciśnienia. Łagodzi też uderzenia gorąca i nocne poty.

Tagi: Praca, Serum
Źródło: kobieta.interia.pl

Czy grozi ci zawał? Prosty test może to ocenić

31.08.2020 10:25


Według amerykańskich naukowców z bostońskiej School of Public Health zdolność do wykonania prostych ćwiczeń może być nie tylko dowodem sprawności fizycznej, ale też trafną diagnozą stanu zdrowia mężczyzny. Wystarczy w domowych warunkach wykonać prosty test, który powie, czy grozi mu zawał serca.

Tagi: Serum, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Lewoskrętna witamina C i inne suplementy

20.08.2020 6:00


Hanna Stolińska w swojej książce "Zakłamane jedzenie" bezlitośnie rozprawia się z żywieniowymi mitami, które nabijają kieszenie oszustów i mogą rujnować nasze zdrowie. Przeczytaj fragment o suplementach diety oraz lewoskrętnej witaminie C, które w ostatnich latach podbiły serca Polaków.

Źródło: kobieta.interia.pl

Chcesz wiedzieć, ile zostało ci życia? Odpowiedź kryje się w źrenicach

17.08.2020 7:56


A dokładniej rzecz ujmując w ich rozmiarze. Z najnowszych badań japońskich naukowców wynika, że w przypadku osób z niewydolnością serca, na podstawie rozmiaru źrenic można ocenić, jak duże jest ryzyko śmierci.

Tagi: Serum
Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami