Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Serum  RSS
Tomasz Ciachorowski wyznał, jak skończył się dla niego COVID-19

22.12.2020 9:49


Popularny aktor serialowy przeszedł koronawirusa już dwa miesiące temu, ale koniec choroby nie oznaczał w jego przypadku powrotu do pełni zdrowia. Ciachorowski do niedawna odczuwał skutki przebytej choroby - dokuczało mu m.in. kołatanie serca. Dopiero w ostatnich dniach, podczas pobytu na Zanzibarze, aktor poczuł, że znów jest w pełni sił.

Tagi: Seriale, Serum
Źródło: kobieta.interia.pl

Dr. Jart+ jest zawsze dobry na zmiany aury

02.12.2020 15:20


Dr.Jart+ przedstawia nowy kompletny zestaw 4 kosmetyków do pielęgnacji skóry – All Thanks to Cera Set – który pozwoli zadbać o suchą skórę nie tylko zimą ale przez cały rok. Zestaw startowy zawiera wszystkie produkty z linii Ceramidin™, abyś mógł zapoznać się z każdym nawilżającym bohaterem marki Dr.Jart+. Znajdziesz tu krem w pełnym formacie, miniatury toniku i serum oraz nową udoskonaloną maskę w płachcie Ceramidin™ Facial Barrier Mask, z unikalnym kompleksem 5-Cera Complex, dla optymalnego nawilżenia skóry a także silniejszej bariery ochronnej dla skóry suchej i zniszczonej. Lekka formuła toniku pozostawia skórę miękką, nawilżoną i przygotowaną do aplikacji kolejnych produktów pielęgnacyjnych. Serum z kolei stanowi odżywczą poduszkę, przywracając skórze objętość i przeciwdziałając odparowywaniu wody z …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Jedz papryczki chili, jeśli chcesz uniknąć chorób serca, raka i żyć dłużej

13.11.2020 7:59


Z najnowszych badań, które oficjalnie zostaną zaprezentowane podczas zaplanowanej na połowę listopada konferencji naukowej American Heart Association 2020, wynika, że warto polubić ostry smak. A zwłaszcza papryczki chili. Okazało się bowiem, że miłośnicy papryczek wykazują mniejszą śmiertelność z powodu chorób serca i raka. Żyją tez dłużej niż ci, którzy papryczek nie uwzględniają w swoim menu.

Tagi: Serum
Źródło: kobieta.interia.pl

Tych słów nigdy nie mów kobiecie, jeżeli ci na niej zależy

04.11.2020 14:58


Czasami słowa mogą być niczym ostry sztylet wbity w serce. Już niejeden udany związek zakończył się przez bezmyślną wymianę zdań, po której później nie było już powrotu. Chociaż komunikacja to podstawa każdej udanej relacji, są takie zdania, przed których wypowiedzeniem lepiej jest się dwa razy zastanowić.

Źródło: www.styl.pl

Rośliny, dzięki którym rozkochasz w sobie każdego mężczyznę!

02.10.2020 14:05


Ludzie od wieków próbują różnych sposobów na to, aby zdobyć serce wymarzonej osoby. Naturalne afrodyzjaki to jeden z najstarszych sposobów na przyciągnięcie miłości. Niektórzy wierzą, że niektóre zioła i rośliny mają magiczną moc i mogą pomóc rozkochać w sobie wybranka serca.

Źródło: www.styl.pl

Ryzykowna piątka - uważaj na serce!

30.09.2020 11:40


Wiele infekcji, choć toczą się w różnych organach, może u niektórych osób stanowić ryzyko dla zdrowia serca.

Tagi: Serum
Źródło: kobieta.interia.pl

Grażyna Torbicka prezentuje figurę modelki

23.09.2020 16:59


O tym, że Grażyna Torbicka jest piękną i elegancką kobietą z klasą nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ostatnio serię jej zdjęć zamieściła w mediach społecznościowych projektantka Viola Piekut.

Źródło: kobieta.interia.pl

Naukowcy udowodnili, że aby dłużej żyć, trzeba mniej jeść

17.09.2020 7:43


Duże obcięcie liczby spożywanych kalorii oznacza wiele korzyści dla zdrowia: od dłuższego życia po spadek ryzyka zachorowania na raka, choroby serca, cukrzycę i schorzenia neurodegeneracyjne, w tym - alzheimera - przekonują badacze na łamach „Science Signaling”. Czynnikiem wiążącym ze sobą te dwie kwestie jest temperatura ciała.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nadciśnienie zabija po cichu

04.09.2020 8:33


Kilka milionów osób w Polsce nie wie, że ma nadciśnienie tętnicze. To cichy zabójca – objawów tej choroby można po prostu nie odczuwać. Jedyny sposób jej wykrycia to regularne pomiary ciśnienia. Warto je robić, bo nieleczone nadciśnienie prowadzi m.in. do udarów mózgu i zawałów serca. Co więcej, mamy na nie wpływ, podejmując decyzje dotyczące naszego stylu życia.

Tagi: Sport, Serum
Źródło: kobieta.interia.pl

Bradley Cooper przestał wychodzić z domu

03.09.2020 9:44


Gwiazdor serii "Kac Vegas" powiedział, że z powodu pandemii izoluje się teraz na całego. Mieszka z córeczką oraz schorowaną matką i boi się, że dopadnie je COVID-19.

Tagi: Serum, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami