Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Skóra  RSS
Piękna skóra to skóra odżywiona

07.01.2021 20:05


Skóra pełni szereg bardzo ważnych funkcji, zabezpiecza nas przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego. Jak zadbać o nią najskuteczniej? Od środka oczywiście. Zdrowa, zbilansowana dieta, uwzględniająca witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, jest najskuteczniejszym kosmetykiem, jaki możemy zaaplikować swojej skórze.

Źródło: kobieta.interia.pl

Zimą uważaj na odmrożenia

05.01.2021 17:15


Kiedy na skórę działa zimno, naczynia krwionośne się zwężają, a to prowadzi do jej dalszego wychłodzenia. W ten sposób mogą powstać odmrożenia. W łagodnej postaci nie są bardzo groźne, ale gdy są głębokie, bywa, że prowadzą nawet do kalectwa. Dowiedz się, jak ich unikać i co robić, gdy już do odmrożenia dojdzie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Odmładzamy skórę oczu z medycyną estetyczną

05.01.2021 14:07


Wiotkie opadające powieki, worki pod oczami, „kurze łapki” – to problemy delikatnej skóry wokół oczu, które nasilają się z biegiem czasu nadając twarzy zmęczony i smutny wygląd. Dodatkowo dodają one wizualnie lat i utrudniają wykonanie makijażu. Medycyna estetyczna znalazła rozwiązanie tych problemów – botoks, technologię plazmy oraz blefaroplastykę. Jak przywrócić oczom młodość, i na który …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

10 zmian na skórze, których nie wolno ignorować

05.01.2021 13:34


Coraz więcej mówi się o profilaktyce czerniaka, najczęściej występującego nowotworu skóry. Nie tylko znacznie ostrożniej korzystamy ze słońca, ale i częściej konsultujemy się z dermatologiem. Niestety, nie do wszystkich zmian na ciele podchodzimy równie poważnie. Niektóre schorzenia są wciąż bagatelizowane przez pacjentów i co najgorsze - leczone są na tzw. własną rękę. To duży błąd, który może nas bardzo wiele kosztować.

Tagi: Skóra, Sądy
Źródło: kobieta.interia.pl

peellove – oczyszczanie przez gumkowanie!

04.01.2021 11:23


Marzysz o skórze bez niedoskonałości? Wypróbuj peellove i pokochaj je od pierwszego użycia! W zdrowym naskórku znajduje się około 60-65% wody. W okresie zimowym, gdy włączone jest centralne ogrzewanie, w pomieszczeniach dominuje suche powietrze. To samo dzieje się na dworze: często jest sucho i zimno. Skóra traci więc szybko wilgoć, pogarsza się jej kondycja, a …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

​peellove - oczyszczanie przez gumkowanie z FLOSLEK

31.12.2020 12:43


Marzysz o skórze bez niedoskonałości? Wypróbuj peellove i pokochaj je od pierwszego użycia!

Źródło: kobieta.interia.pl

10 sygnałów, które świadczą o nieprawidłowej pracy wątroby

29.12.2020 7:00


Choroby wątroby są trudne do zdiagnozowania, ponieważ wątroba nie jest unerwiona, a więc nie może boleć. Trzeba także pamiętać, że poza bardzo charakterystycznymi objawami, takimi jak zażółcenie skóry czy oczu, większość symptomów jest bardzo nietypowa. Przedstawiamy 10 sygnałów, które świadczyć mogą o nieprawidłowej pracy wątroby.

Źródło: kobieta.interia.pl

Domowe sposoby na walkę z łupieżem

23.12.2020 9:53


Łupież jest chorobą skóry głowy, która objawia się złuszczaniem zrogowaciałej warstwy naskórka. Procesowi temu może towarzyszyć łojotok, przedwczesne łysienie (w wieku 20-30 lat), wzmożony świąd skóry.

Tagi: Skóra, Dom
Źródło: www.styl.pl

Walcz z uczuleniami przez cały rok: jak przygotować bezpieczny dom dla alergików?

15.12.2020 16:14


Mogłoby się wydawać, że na kontakt z substancjami drażniącymi narażeni jesteśmy tylko poza domem: na świeżym powietrzu lub w zamkniętych, źle wentylowanych pomieszczeniach. Nic bardziej mylnego. Również we własnych czterech kątach nie unikniemy kontaktu z czynnikami alergizującymi, które mogą wywoływać podrażnienia skóry, błoń śluzowych czy dróg oddechowych. I to przez cały rok! Jak ograniczyć ich wpływ na nasze zdrowie? I w jaki sposób należy urządzić dom bezpieczny dla alergika? Sprawdziliśmy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Skin 79 – luksusowe odmładzanie skóry pod oczami

15.12.2020 10:26


Zarówno specjaliści od medycyny estetycznej, jak i kosmetolodzy zgodnie twierdzą, że czasu nie da się zatrzymać, ale można spowolnić jego skutki. Nowoczesne formuły kosmetyków połączone z innowacyjnym składem oferują dziś ogromny potencjał pielęgnacyjny dopasowany do potrzeb skóry zarówno 20-, 30-, 40-latki, jak i kobiet w wieku 60+. Jedną z takich nowości jest śluz ślimaka „zamknięty” …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami