Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Pająk z głową psa budzi przerażenie

12.01.2021 18:19


Okazuje się, że nietypowy osobnik, często mylony z pająkiem, ma bogatą przeszłość. Jego przodkowie po ziemi stąpają od milionów lat. Metagryne bicolumnata stroni od blasku fleszy, trudno zrobić mu zdjęcie, ale są tacy, którym to się udało.

Tagi: Stres, Sądy
Źródło: www.styl.pl

Zuza Zakrzewska w stroju „domowym”

08.01.2021 11:29


Zuzanna Zakrzewska, popularna modelka plus size, wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcia z domowych pieleszy. Jej strój… zaskakuje.

Źródło: kobieta.interia.pl

W kociej służbie Jej Królewskiej Mości

07.01.2021 12:28


Z powodu Brexitu w ostatnich tygodniach wiele się mówi o brytyjskiej administracji. Nie wszyscy jednak wiedzą, że oprócz parlamentarzystów, urzędników i członków monarchii, w Wielkiej Brytanii, jest jeszcze jedna istotna osobistość. To Główny Myszołap w służbie Sekretariatu Gabinetu – kot, zamieszkujący rezydencję premiera przy Downing Street 10.

Źródło: www.styl.pl

Z powodu pandemii ludzie rzadziej chodzą ze sobą do łóżka

04.01.2021 14:13


Od początku pandemii seksuolodzy zastanawiają się, jak okres izolacji wpłynie na życie erotyczne. Niektórzy sugerowali, że skoro partnerzy więcej czasu spędzają w domach, to będą częściej chodzić do łóżka. Inni twierdzili, że napięcia związane z pandemią, stres wywołany sytuacją na świecie i niepewnością co do przyszłości ostudzi apetyt na łóżkowe igraszki. Kto miał rację?

Źródło: kobieta.interia.pl

Na stres najlepszy jest sopran

15.12.2020 8:46


Bożena notes na autografy ma już przygotowany. Lepiej zaopatrzyć się zawczasu. Przecież nie ma takiej możliwości, żeby po tej akcji nie stali się sławni.

Tagi: Stres
Źródło: www.styl.pl

Ciemna strona COVID-19. Mają z nią do czynienia także ozdrowieńcy

14.12.2020 10:51


Napady paniki są, obok depresji, najczęściej występującymi zaburzeniami emocjonalnymi. Ich nasilenie podczas pandemii COVID-19 zwiększa się i dotyka coraz więcej osób. Wiek nie ma tu znaczenia. To nasza wrażliwość na otoczenie odgrywa kluczową rolę.

Źródło: www.styl.pl

Fanka Moniki Zamachowskiej ostrzegła ją przed innymi kobietami

11.12.2020 8:52


Jedna z kobiet, które obserwują Monikę Zamachowską na Instagramie, poskarżyła się jej, że fanki Zbigniewa Zamachowskiego, słuchające jego audycji radiowej, zbytnio się z nim spoufalają. Gwiazda odpowiedziała jej, że nie uznaje zazdrości i uważa, że odrobina adoracji ze strony innych kobiet dla jej męża nie jest niczym złym.

Źródło: kobieta.interia.pl

Właściciele zwierząt lepiej znoszą pandemię

08.12.2020 8:00


Rok 2020 to czas strat. Zarówno materialnych, powodowanych zwolnieniami w pracy, jak i emocjonalnych, wywołanych izolacją i stresem. W tak trudnej sytuacji posiadanie zwierząt okazuje się ratunkiem. Ich obecność pozwala bowiem na realizację ograniczonej przez pandemię potrzeby kontaktu, dotyku i przytulania. Nic zatem dziwnego, że w ostatnim czasie gwałtownie wzrosła liczba adoptowanych ze schronisk kotów i psów.

Źródło: kobieta.interia.pl

Stres w odpowiedniej dawce może wydłużyć życie

26.11.2020 9:48


Wiemy, że stres jest szkodliwy. Jednak wiele badań naukowych pokazuje, że małe epizody stresu mogą w rzeczywistości pomóc nam żyć dłużej. I jest to zjawisko nazywane hormezą. Opiera się ono na założeniu, że to nie substancja, a jej dawka decyduje o tym, czy jest to lek, czy trucizna.

Tagi: Stres
Źródło: kobieta.interia.pl

Pandemia. Czy w Polsce zmienił się model picia?

25.11.2020 19:25


Stres jest uważany za jeden z najsilniejszych wyzwalaczy picia alkoholu. Poniekąd alkohol jest łatwo dostępnym, tanim, stosunkowo bezpiecznym w niewielkich, a efektywnych dawkach, powszechnie akceptowanym, szybko działającym i skutecznym lekiem na złe samopoczucie. Ludzkość od wieków starożytnych stosowała to panaceum. Niestety, to tylko pozornie lek idealny.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami