f4up
Wiadomości z tagiem Szafa  RSS
Uromotoryzacja: Prosta droga do zdrowia

21.10.2020 12:46


54 proc. Europejczyków uważa, że kobieta ma prostatę. Co nie mniej szokujące, podobnie myśli aż 37 proc. kobiet mieszkających na starym kontynencie. O świadomości ciała, uromotoryzacji i rodzinach, w których rak gruczołu krokowego nie ma szans – w rozmowie z dr Stefanem W. Czarnieckim.

Tagi: Rodzice, Szafa, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Rzeczy, które należy robić razem w związku (by przetrwał)

15.10.2020 15:12


Być może stoi przed tobą szansa na udany związek, a może od dłuższego czasu jesteś z kimś, ale wasza relacja nieco przygasła i zastanawiasz się, co z tym fantem zrobić...

Źródło: kobieta.interia.pl

​W jesiennej modzie główną rolę będą grać baloniaste rękawy

17.09.2020 13:50


Lansowane na wybiegach od kilku sezonów ubrania z wyraźnie zaznaczonymi ramionami będą królować w naszych szafach również tej jesieni. Modne latem subtelne bufki i marszczenia ustąpią miejsca monstrualnych rozmiarów rękawom zwanym "balloon sleeves". Baloniaste rękawy pojawiły się na pokazach m.in. u Chanel, Caroliny Herrery, Chloe i Driesa Van Notena.

Źródło: kobieta.interia.pl

Marnowanie żywności. Chleb powszedni Polaków

16.09.2020 12:00


Polacy uważani są za spontanicznych konsumentów. Co trzeci badany robi zakupy bez listy i nie sprawdza, co kryją kuchenne szafki. Anna Kurnatowska ostrzega, że są to zgubne przyzwyczajenia. Zjawisko marnowania żywności to proces szkodliwy zarówno społecznie, ekonomicznie oraz ekologicznie.

Tagi: Szafa, Sądy
Źródło: www.styl.pl

Kontrola skóry po lecie - namierzamy czerniaka

04.09.2020 8:52


Im szybciej zauważymy tego typu zmianę, tym większą mamy szansę się jej pozbyć. Gdy tylko coś nas zaniepokoi, umówmy się na wizytę do dermatologa. Oto, na co powinnyśmy zwrócić uwagę i jakie cechy znamienia pilnie zgłosić lekarzowi.

Źródło: kobieta.interia.pl

Spełnienie marzeń

01.09.2020 15:02


Czy warto mieć marzenia, choć szanse na ich spełnienie są znikome? Czy lepiej twardo stąpać po ziemi i brać życie takim, jakim jest? Na to pytanie pomogą odpowiedzieć historie życia dwójki bohaterów, którym nawet przeciwności losu nie potrafiły stanąć na drodze do realizacji planów.

Źródło: kobieta.interia.pl

Dlaczego warto jeść dynię?

27.08.2020 0:00


W Polsce sezon na dynie trwa od września do stycznia. Dlatego jest duża szansa, że prędzej czy później to warzywo zagości w Twojej kuchni. A może nawet uda nam się trochę do tego przyczynić, bo argumentów za nie brakuje.

Tagi: Szafa, Kuchnia
Źródło: kobieta.interia.pl

Maszeruj 40 minut, a ryzyko przedwczesnego zgonu zmaleje

19.08.2020 13:20


Wpływ na długość życia ma wiele czynników – od zdrowej diety i unikania używek, aż po aktywność fizyczną. Co ciekawe, nawet niewielka dawka ruchu zwiększa nasze szanse na długowieczność. Uczeni donoszą, że kilka minut energicznego marszu dziennie może znacząco obniżyć ryzyko przedwczesnej śmierci.

Źródło: kobieta.interia.pl

Marzena Rogalska apeluje do kobiet

10.08.2020 15:18


​Podczas pracy jako dziennikarka Marzena Rogalska poznaje historie wielu osób, w tym również kobiet zmagających się z rakiem piersi. Zauważa, że wczesne wykrycie zmian nowotworowych zwiększa szansę na pomyślny przebieg leczenia. Właśnie dlatego ważne jest, aby regularnie wykonywać niezbędne badania ginekologiczne, a także samobadanie.

Źródło: kobieta.interia.pl

W tym sezonie noś jeansową spódnicę. Podpowiemy, z czym ją łączyć, aby stylizacja była ultramodna

05.08.2020 9:21


Spódnica z denimu to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby. Latem możemy nosić ją zarówno do wzorzystej koszuli i sandałów na obcasie, jak i zwykłego T-shirtu i wygodnych trampek. Poznaj stylizacyjne triki, dzięki którym jeansowa spódnica nabierze charakteru, stając się podstawą twojej wakacyjnej szafy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami