Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Szafa  RSS
Nowe oblicze pikówki: pomysły na stylizacje

05.01.2021 14:14


Jesień i zima to zdecydowanie te mniej lubiane pory roku. Utarło się przekonanie, że to czas smutnych kurtek i nudnych stylizacji. Całe szczęście dziś mamy taki wybór okryć, że o nudzie nie ma mowy. Pikowana kurtka stała się całkiem nieoczekiwanie jedną z ulubionych pozycji w zimowych szafach influencerek. Dziewczyny zaczęły zestawiać je nie tylko z …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

​Alżbeta Lenska zdradziła swój sposób na to, jak wyjść z psychicznego dołka

05.01.2021 13:32


Zimno, szaro, deszczowo. Panująca za oknem aura nie wpływa dobrze na nasz nastrój. A jeśli dodać do tego przedłużającą się pandemię i spowodowaną nią kwarantannę, nie można się dziwić, ze wielu ludzi skarży się na spadek formy psychicznej. Jedną z takich osób jest popularna aktorka Alżbeta Lenska, która ostatnio nie ukrywała, że brakuje jej energii. Teraz jednak ujawniła, że znalazła sposób na to, jak sobie poradzić z psychicznym dołem.

Źródło: kobieta.interia.pl

Postanów, że zrealizujesz

29.12.2020 10:43


Postanowienie noworoczne – niby obśmiewane publicznie, bo wielokrotnie sprawdziliśmy, że mają małe szanse na powodzenie, a jednak z nadejściem Nowego Roku kusi, żeby coś zmienić. Nic w tym dziwnego, że chcemy dbać o rozwój: intelektualny, fizyczny czy duchowy. Zmiana wpisana jest w nasze życie. Skoro i tak coś chodzi ci po głowie - w tym roku postaw sobie realne cele.

Tagi: Szafa
Źródło: kobieta.interia.pl

Aleksandra Popławska w czapce generała ostrzega przed powtórką z historii

15.12.2020 11:07


Popularna aktorka, którą obecnie możemy oglądać m.in. w serialu "Szadź", opublikowała w mediach społecznościowych swój portret w czapce generalskiej. Przesłanie jest zaskakujące!

Źródło: kobieta.interia.pl

Księżna Kate w sukience z szafy matki. Pożyczyła od niej kreację na publiczne wystąpienie

01.12.2020 4:46


księżna KateKsiężna Kate nie boi się eksperymentować z modą. Żona brytyjskiego następcy tronu potrafi jednocześnie trzymać się narzuconej etykiety i łamać stereotypy. Po raz kolejny pojawiła się w tej samej kreacji.  Kate Middleton od kiedy tylko pojawiła się u boku księcia Williama, stała się ulubienicą Brytyjczyków. Poddani widzą w niej drugą księżną Dianę, którą również darzyli […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Maszeruj 40 minut, a ryzyko przedwczesnego zgonu zmaleje

27.11.2020 12:49


Wpływ na długość życia ma wiele czynników – od zdrowej diety i unikania używek, aż po aktywność fizyczną. Co ciekawe, nawet niewielka dawka ruchu zwiększa nasze szanse na długowieczność. Uczeni donoszą, że kilka minut energicznego marszu dziennie może znacząco obniżyć ryzyko przedwczesnej śmierci.

Źródło: kobieta.interia.pl

Paweł z "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie?

25.11.2020 14:48


Tegoroczna edycja programu „Rolnik szuka żony” rozczarowała fanów programu. Wiele wskazuje bowiem na to, że szanse na stworzenie szczęśliwego związku mają tylko Marta i Paweł.

Źródło: kobieta.interia.pl

Uromotoryzacja: Prosta droga do zdrowia

21.10.2020 12:46


54 proc. Europejczyków uważa, że kobieta ma prostatę. Co nie mniej szokujące, podobnie myśli aż 37 proc. kobiet mieszkających na starym kontynencie. O świadomości ciała, uromotoryzacji i rodzinach, w których rak gruczołu krokowego nie ma szans – w rozmowie z dr Stefanem W. Czarnieckim.

Tagi: Rodzice, Szafa, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Rzeczy, które należy robić razem w związku (by przetrwał)

15.10.2020 15:12


Być może stoi przed tobą szansa na udany związek, a może od dłuższego czasu jesteś z kimś, ale wasza relacja nieco przygasła i zastanawiasz się, co z tym fantem zrobić...

Źródło: kobieta.interia.pl

​W jesiennej modzie główną rolę będą grać baloniaste rękawy

17.09.2020 13:50


Lansowane na wybiegach od kilku sezonów ubrania z wyraźnie zaznaczonymi ramionami będą królować w naszych szafach również tej jesieni. Modne latem subtelne bufki i marszczenia ustąpią miejsca monstrualnych rozmiarów rękawom zwanym "balloon sleeves". Baloniaste rękawy pojawiły się na pokazach m.in. u Chanel, Caroliny Herrery, Chloe i Driesa Van Notena.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami