Prointegra
Wiadomości z tagiem Usta  RSS
Lily James rozbiła małżeństwo kolegi z planu

27.10.2020 8:06


Netfliksowej premierze filmu "Rebeka", który jest remakiem klasycznego dzieła Hitchcocka, towarzyszy aura skandalu. Według ustaleń dziennika "Daily Mail", para aktorów grająca główne role, Lily James i Armie Hammer, mogła mieć ze sobą romans. Ich zbyt bliska zażyłość doprowadziła do rozpadu małżeństwa Hammera i Elizabeth Chambers.

Źródło: kobieta.interia.pl

Trzy składowe diety dla zdrowych oczu

23.10.2020 9:16


Wiele spraw przyszło nam w ostatnich miesiącach realizować zdalnie: naukę, pracę, a nawet rozrywki. Cierpią na tym nasze oczy, nieustannie bombardowane niebieskim światłem komputerów, telewizorów i smartfonów. Trzeba wprowadzić higienę w korzystaniu z elektronicznych urządzeń i włączyć do jadłospisu produkty, które wzmocnią oczy, inaczej kolejną plagą będą problemy ze wzrokiem.

Tagi: Wzrok, Oczy, Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

Chciał, by została polską Marilyn Monroe

22.10.2020 18:08


”Przyjeżdżaj natychmiast. Sprawa życia lub śmierci” – napisał w telegramie wysłanym do Gustawa Gottesmana, szefa „Przeglądu Kulturalnego”. Chciał jak najszybciej przedstawić przyjacielowi Kalinę. Takie są początki wspólnej historii aktorki Kaliny Jędrusik i pisarza Stanisława Dygata opisanej przez Remigiusza Grzelę w książce „Z kim tak ci będzie źle jak ze mną?”.

Tagi: Usta
Źródło: www.styl.pl

Dieta względem grupy krwi - czy to ma sens?

13.10.2020 11:58


Dieta ustalana na podstawie grupy krwi zyskała ostatnimi czasy dużą popularność. Jest to sposób odżywiania, który według twórcy – Petera D. Adamo, ma odpowiadać indywidualnym potrzebom każdej grupy krwi. U podstaw tego modelu żywienia leży teoria lektynowa. Czy faktycznie ma ona sens?

Tagi: Dieta, Usta
Źródło: kobieta.interia.pl

Marta Bijan: Inspiruje mnie to, czego podskórnie się boję

12.10.2020 14:57


- Do tworzenia inspiruje mnie moja mroczniejsza strona. Ta, która nieustannie się czegoś boi. Swoje lęki wplatam w to, co robię. Gdy strachy wychodzą ze mnie, oswajam się z nimi - mówi Marta Bijan, wokalistka, finalistka czwartej edycji programu "X Factor" i autorka powieści "Melodia mgieł dziennych".

Tagi: Facet, Stres, Usta
Źródło: www.styl.pl

Botki, które możesz nosić również zimą

07.10.2020 13:04


Botki to stylowa i wygodna propozycja na jesień, ale producenci obuwia nie ustają w poszerzaniu swojego asortymentu o kolejne wielozadaniowe modele. Jednym z nich są botki ocieplane – idealne również w sezonie zimowym. Jakie fasony i kroje będą modne w najbliższym sezonie jesienno-zimowym i z czym je nosić, by dobrze wyglądać? Botki ocieplane – modele …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Laluna Unique nie przestaje zaskakiwać

05.10.2020 8:33


Jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu „Królowe życia” nie ustaje w wysiłkach, by zmienić wygląd.

Tagi: Usta, Wygląd
Źródło: kobieta.interia.pl

Jak odczytywać zmiany na paznokciach?

01.10.2020 7:42


Nieustanna stylizacja, zmywanie lakierów, ponowne malowanie, hybrydy – paznokcie zbyt długo poddawane zabiegom upiększającym, tracą kondycję. Najlepszym sposobem jest zapewnienie im chwili przerwy od wszelkich zabiegów.

Źródło: kobieta.interia.pl

Dlaczego puchnie mi język?

30.09.2020 13:04


Spuchnięty język to duży dyskomfort. Daje uczucie pełności w ustach, utrudnia przełykanie i jedzenie. Jeśli obrzęk narasta, konieczna jest szybka wizyta w przychodni lub na pogotowiu, bo może to spowodować groźne kłopoty z oddychaniem.

Tagi: Usta, Jedzenie
Źródło: kobieta.interia.pl

Opryszczka. Poznajemy jej ukryte oblicze!

25.09.2020 9:40


Większość z nas nie przypuszcza nawet, jak wszędobylska potrafi być... Tymczasem krostki mogą pojawić się nie tylko na ustach, ale w... co najmniej 3 innych miejscach naszego ciała!

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami