Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Włosy  RSS
​Bona Sforza: Włoski wąż na polskim tronie?

07.01.2021 9:00


Opowieść o królowej Bonie mogłaby się zacząć jak typowa bajka. Za górami, za lasami, za siedmioma rzekami, żyła jasnowłosa włoska księżniczka, która umiała tańczyć, grać na różnych instrumentach i była doskonale wykształcona. Cesarz z odległego Wiednia wyswatał ją z owdowiałym polskim królem. Życie nad Wisłą wcale nie było jednak dla Bony usłane różami, raczej pełne intryg, walki, spektakularnych sukcesów i tragicznych momentów.

Tagi: Bajki, Włosy
Źródło: www.styl.pl

Chcesz mieć piękne i gładkie włosy? Pamiętaj o tych zasadach!

30.12.2020 12:33


Większość kobiet marzy o zdrowych i estetycznie wyglądających włosach, ale przez drobne błędy często nieświadomie sobie szkodzimy. O tych zasadach warto pamiętać, aby móc cieszyć się pięknymi i gładkimi włosami.

Źródło: www.styl.pl

Cztery witaminy kluczowe dla stanu włosów

23.12.2020 12:21


Niedobory witamin mogą niekorzystnie odbić się na stanie włosów, dlatego tak ważne jest dbanie o różnorodną i zbilansowaną dietę. Jeśli twoje włosy są słabe, cienkie, łamliwe i mają skłonność do wypadania, uzupełnij swoje posiłki w składniki bogate w ważna dla zdrowia włosów witaminy.

Źródło: www.styl.pl

Cienkie włosy? Co zrobić, by poprawić ich stan

23.12.2020 11:23


Cienkie włosy mogą wynikać z przyczyn genetycznych, ale wiele czynników związanych ze stanem zdrowia, sposobem odżywiania i stylem życia również może wpłynąć na ich stan. Co zrobić, by odzyskać bujną czuprynę?

Tagi: Włosy
Źródło: www.styl.pl

Czarna rzepa: Więcej niż piękne włosy

09.12.2020 18:00


Wyciąg z czarnej rzepy jest chętnie wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym. Dużym powodzeniem cieszą się szczególnie szampony, które mają właściwości odkażające i przeciwłojotokowe. Dziś przyjrzyjmy się walorom odżywczym i innym właściwościom leczniczym czarnej rzepy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ala Tracz po Eurowizji Junior mocno skróciła długie włosy. To niejedyna zmiana na głowie 10-latki

06.12.2020 23:30


Ala Tracz fryzuraAlicja Tracz zaśpiewała podczas świątecznego koncertu Uwierz w Mikołaja. Dziewczynka błyszczała na scenie i zachwyciła głosem. Zaprezentowała też nową fryzurę. Ala Tracz stawia swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Dziewczynka zaczęła od udziału w popularnym muzycznym show The Voice Kids. Tam oczarowała jurorów anielskim głosem i dała się poznać szerszej publiczności. Młodziutka na fali popularności wokalistka […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Udowodniono, że jajeczna maseczka do włosów tak naprawdę nie działa

01.12.2020 10:53


Domowe maseczki do włosów cieszą się ogromną popularnością. Zamiast sięgać po drogie preparaty z drogerii, coraz chętniej samodzielnie przygotowujemy naturalne kosmetyki, wykorzystując w tym celu produkty, które mamy pod ręką. A jednym z najpopularniejszych składników takich domowych mikstur są jajka. Okazuje się, że ich korzystne działanie na włosy jest nieco przeceniane.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ocet jabłkowy na piękne włosy

27.11.2020 9:58


Ocet jabłkowy stosuje się już od pokoleń. Stosowały go nasze babcie, a potem mamy. Również i my powinnyśmy zadbać o to, by znalazł się w naszych domach. Jednym z najpopularniejszych zastosowań roztworu jest wykorzystywanie go do płukanek i wcierek na włosy.

Tagi: Babka, Włosy, Dom
Źródło: www.styl.pl

Choroby skóry głowy: Rodzaje, leczenie i wpływ na zdrowie włosów

26.11.2020 16:46


​Choroby skóry głowy powodują wiele dyskomfortu. Najczęściej pojawiają się swędzenie, obrzęk, zaczerwienienie lub nieprzyjemne krostki wypełnione ropą. To jednak nie wszystko. Nie każdy wie, że większość chorób skóry głowy negatywnie wpływa także na nasze włosy i w niektórych przypadkach prowadzić może nawet do łysienia.

Tagi: Skóra, Włosy
Źródło: kobieta.interia.pl

Melania Trump zadziwiła nowym kolorem włosów. Przed końcem kadencji męża przeszła metamorfozę

24.11.2020 7:00


Melania Trump – nowa fryzuraMelania Trump zaszalała z fryzurą. Jeszcze na dobre nie opuściła Białego Domu, a już poczuła wolność i nieźle zadziwiła nowym uczesaniem i kolorem. Melania Trump w zasadzie już się szykuje do opuszczenia Białego Domu po tym, jak jej mąż Donald Trump przegrał wybory prezydenckie. Jednak jeszcze kilka obowiązków przed nią – w tym dosyć przyjemny, […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami