Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Zara  RSS
Introwertycy potrzebni od zaraz

05.01.2021 16:08


Najpiękniejsze w nas jest to, że się od siebie różnimy. Introwertycy wcale nie są gorsi od ekstrawertyków, choć jedni i drudzy nie zawsze potrafią się ze sobą porozumieć. Oni po prostu cenią sobie spokój i życie w harmonii. Dlaczego powinniśmy ich doceniać w dzisiejszym szybkim świecie?

Tagi: Zara
Źródło: www.styl.pl

​Karolina Pisarek poleciała na Bali, posprzątała plażę, a usłyszała, że jest hipokrytką

04.01.2021 15:59


Finalistka 5. edycji "Top Model", Karolina Pisarek, zaraz po świętach Bożego Narodzenia poleciała na Bali. Na swoim instagramowym profilu opowiedziała, jak podczas przechadzki po plaży odkryła śmietnisko. Spontanicznie zaczęła sprzątać plażę, a po chwili zaczęli dołączać do niej inni ludzie. Ale internauci wytknęli jej hipokryzję.

Źródło: kobieta.interia.pl

Jak konsumpcjonizm odzieżowy niszczy planetę?

04.01.2021 13:12


Śmieciowa moda (Fast fashion) – podobnie jak śmieciowe jedzenie (Fast food) – uznawana jest za jedną z przyczyn kryzysu klimatycznego, zaraz obok przemysłu petrochemicznego i mięsnego. Świadomi konsumenci widzą wszystko, co dzieje się wokół przemysłu Fast fashion także w kontekście drastycznych zmian klimatycznych, bo patrzą na ów przemysł z perspektywy badaczy rozpasanego konsumpcjonizmu. Tak. Nieokiełznany …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Tagi: Zara, Dom, Jedzenie
Źródło: modaija.pl

Eksperci wskazują na zachowania, które mogą być oznaką zaburzeń odżywiania

04.01.2021 8:51


W dobie obsesji na punkcie wyglądu i kultu szczupłego ciała zaburzenia odżywiania stały się swoistą plagą. Specjaliści alarmują, że niektóre niegroźne na pozór nawyki żywieniowe mogą być pierwszym sygnałem ostrzegawczym świadczącym o tym, że nasza relacja z jedzeniem jest niezdrowa. Jak temu zaradzić? Eksperci rozwiewają wątpliwości.

Źródło: kobieta.interia.pl

Sylwestrowy manicure. Ten styl rządzi!

30.12.2020 13:28


To rozwiązanie proste i efektowne, a zarazem dające spore pole do popisu. Na tegorocznym sylwestrze rządzić będzie brokat!

Tagi: Zara, Manicure
Źródło: www.styl.pl

Produkty, dzięki którym poczujesz się lżej po świętach

23.12.2020 7:56


Świąteczne biesiadowanie to coroczna przyjemność, której z niecierpliwością wyczekujemy. Często jednak po dwóch dniach obżarstwa narzekamy na gorsze samopoczucie, dolegliwości trawiennie i zmęczenie. Na szczęście są produkty, które pomogą ci wrócić do formy. Włącz je do diety zaraz po świętach!

Źródło: kobieta.interia.pl

Świąteczne dodatki w Twojej garderobie – co wybrać?

11.12.2020 12:53


Klimat świąt czuć już w powietrzu, a wraz z nim pojawia się chęć na zmiany w garderobie i zaopatrzenie się w produkty z motywami świątecznymi. Co wybrać, aby wyglądać stylowo, czuć się świetnie, a zarazem swoją stylizacją podkreślać magię Bożego Narodzenia? Dobrym pomysłem okażą się rajstopy – eleganckie, klasyczne lub zdobione okazjonalnymi motywami. Chcesz odmienić …


Wpis pojawił się po raz pierwszy w serwisie

Źródło: modaija.pl

Na czym najlepiej smażyć?

04.12.2020 11:21


Co sprawia, że smażone potrawy są smaczne? Kiedy kotlet jest soczysty i chrupki zarazem? Okazuje się, że nie chodzi tylko o jakość mięsa, ale także sposób obróbki.

Tagi: Zara, Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Psychoedukatorka wyjaśnia, czym jest toksyczna pozytywność i dlaczego nam zagraża

19.11.2020 12:58


Czy pozytywne nastawienie do świata można uznać za negatywną cechę? Jeśli optymizm, którym chcemy zarażać innych, przybiera postać wymuszania na kimś zadowolenia mimo bolesnych, wywołujących cierpienie doświadczeń, a i owszem. Jak podkreśla psychoedukatorka Natalia Ziopaja, tzw. toksyczna pozytywność prowadzi do przywdziewania masek, które nie pozwalając na okazywanie słabości odcinają nas od prawdziwych emocji.

Tagi: Zara, Mus, Optymizm
Źródło: kobieta.interia.pl

Oto jakie zarazki czyhają w brudnej kuchni

12.11.2020 19:08


Campylobacter, Salmonella, E. coli - to tylko niektóre drobnoustroje, które mogą czaić się na kuchennych blatach czy nożach. Zakażenie może spowodować już samo mycie mięsa pod kranem czy krojenie różnych produktów na tej samej, nieumytej desce. Wystarczy jednak przestrzegać kilku prostych zasad, aby zmniejszyć ryzyko problemów. Sprawdź, czy je stosujesz.

Tagi: Zara
Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami