Wiocha
Wiadomości z tagiem Związki  RSS
​Anna Lewandowska podpowiada, jak poradzić sobie z zaparciami

23.10.2020 14:34


Stan jelit odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu - m.in. poprzez wzmocnienie odporności, o którą szczególnie teraz warto zadbać. Anna Lewandowska najnowszy post na swoim blogu poświęciła powszechnie występującej dolegliwości związanej z zaburzoną pracą jelit, czyli zaparciom.

Źródło: kobieta.interia.pl

Choroby wypisane na stopach

20.10.2020 16:09


Symptomy wielu chorób nie muszą być związane z bólem czy osłabieniem. W początkowej fazie często nie dają żadnych objawów. Jest jednak część ciała, która sygnalizuje więcej na temat stanu zdrowia, niż nam się wydaje - stopy. Zmiany ich wyglądu mogą być pierwszym powodem do niepokoju.

Źródło: kobieta.interia.pl

Rzeczy, które należy robić razem w związku (by przetrwał)

15.10.2020 15:12


Być może stoi przed tobą szansa na udany związek, a może od dłuższego czasu jesteś z kimś, ale wasza relacja nieco przygasła i zastanawiasz się, co z tym fantem zrobić...

Źródło: kobieta.interia.pl

Ryszard Rembiszewski boi się koronawirusa!

13.10.2020 14:38


​Prezenter przyznaje, że w związku z pandemią koronawirusa mocno ograniczył zarówno swoje życie zawodowe, jak i towarzyskie. By nie narażać się na zakażenie SARS-CoV-2, izoluje się od świata i dużo więcej czasu spędza w domu.

Tagi: Związki, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Sweter Kasi Zielińskiej wywołał poruszenie. Wydała 550 złotych, a w sieciówce identyczny jest za 1/10 tej ceny

10.10.2020 5:00


Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska dodała zdjęcie na Instagramie z porannego spaceru. W sweterku za 550 złotych wygląda rewelacyjnie.  Katarzyna Zielińska z aktorstwem jest związana od lat. Zgromadziła wokół siebie wierne grono fanów, z którymi jest w stałym kontakcie za pomocą mediów społecznościowych. Pokazuje zawodowe projekty, zdradza wybrane kulisy życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy pochwaliła się swoją modną fryzurą. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wyszła za niepełnosprawnego mężczyznę. Internauci nie zostawili suchej nitki

08.10.2020 9:15


Podróżują, mają wspólne pasje i z sukcesem prowadzą kanał na YouTube. Choroba? Nie skupiają się na niej w codziennym życiu. Shane Burcaw i Hannah Aylward udowadniają, że niepełnosprawność nie oznacza izolacji i pecha w miłości. Dlatego miesiąc temu stanęli na ślubnym kobiercu. Czy posypały się gratulacje? Z tym było różnie. Jedni się cieszyli, inny pisali, że to związek z litości lub dla pieniędzy. Jaka jest prawda?

Źródło: www.styl.pl

Pierwsza pomoc w pandemii: Oto nowe wytyczne

07.10.2020 9:02


W związku z pandemią COVID-19 Europejska Rady Resuscytacji wprowadziła niewielkie zmiany zasad udzielania pierwszej pomocy, także tej przed podjęciem czynności profesjonalistów medycznych. Sprawdź, jak się chronić przed zakażeniem koronawirusem i jednocześnie uratować kogoś w razie zagrożenia życia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Poznaj żonę po jej znaku zodiaku!

05.10.2020 15:00


Drodzy panowie, oczywiście nikt nie karze wam tworzyć związku jedynie na podstawie tego, co mówi horoskop. Warto jest jednak zapytać przyszłą małżonkę, jaki jest jej znak zodiaku, by mieć lepszą świadomość tego, jakich zachowań można się po niej spodziewać w przyszłości. Jesteście ciekawi, które panie według astrologii mają predyspozycje do bycia najlepszymi żonami?

Źródło: www.styl.pl

Opalona Kinga Rusin prezentuje wakacyjne kreacje, chwaląc się przy okazji idealną sylwetką

04.10.2020 10:40


Kinga RusinKinga Rusin wraz z ukochanym świętują okrągłą rocznicę związku za granicą. Dziennikarka wykorzystała tę okazję do zaprezentowania na Instagramie swoich wakacyjnych kreacji.  Kinga Rusin z Dzień Dobry TVN była związana od samego początku. Zadebiutowała z Marcinem Mellerem, w 2009 roku jego miejsce zajął Bartek Węglarczyk, a od 2016 roku u jej boku pojawiał się Piotr Kraśko. Dziennikarka przez piętnaście lat zyskała […]

Fluor: fakty i mity

01.10.2020 7:25


Ofiarą nieprawdziwych teorii na temat rzekomej szkodliwości padły naukowo potwierdzone metody zapobiegania próchnicy. Nie daj się nabrać i sprawdź, jakie są fakty na temat wpływu związków fluoru na organizm ludzki. Pierwiastek ten faktycznie może szkodzić - o ile przyjmiemy go za dużo. Takie ryzyko jest jednak niewielkie.

Tagi: Związki, Stek
Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami