Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Związki  RSS
Sześć znaków zodiaku, które często się rozwodzą

11.01.2021 10:30


Chociaż nie każdy musi wierzyć w to, że astrologia ma realny wpływ na nasze życie, na całym świecie jest mnóstwo ludzi, którzy regularnie czytają horoskopy i analizują swoje kosmogramy po to, aby dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. Czy znak zodiaku może mieć wpływ na trwałość naszych związków? Okazuje się, że to możliwe!

Tagi: Związki, Mus, Smog
Źródło: www.styl.pl

To też jest palenie

22.12.2020 18:39


Najprawdopodobniej niebawem zaczniesz spisywać postanowienia noworoczne. Obok zrzucenia kilku nadprogramowych kilogramów, na tych listach najczęściej pojawia się zapis o chęci rzucenia palenia. Uzależniony szkodzi nie tylko sobie, ale też osobom ze swojego otoczenia, które jako bierni palacze wdychają dym pełen rakotwórczych związków. Nie każdy wie, że potencjalnie bardzo szkodliwe jest też tzw. palenie z trzeciej ręki.

Tagi: Związki
Źródło: kobieta.interia.pl

Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała wymowne zdjęcie

22.12.2020 10:18


Siódma edycja programu „Rolnik szuka żony” dobiegła już końca. W finałowym odcinku misyjnego show dowiedzieliśmy się, że tylko Pawłowi i Marcie udało się stworzyć związek.

Źródło: kobieta.interia.pl

Błonnik pokarmowy: Dlaczego warto go jeść?

17.12.2020 7:25


Błonnik nie jest jednorodną substancją, lecz mieszaniną różnego rodzaju związków chemicznych. Z tego względu dzieli się błonnik na dwa typy: rozpuszczalny i nierozpuszczalny. I choć współwystępują one ze sobą w różnych proporcjach w żywności pochodzenia roślinnego, to jednak każdy z nich ma inne działanie na organizm.

Źródło: kobieta.interia.pl

Sygnały świadczące o tym, że on nie traktuje cię poważnie

02.12.2020 8:55


Zaczęłaś nowy związek, ale nie jesteś pewna uczuć swojego wybranka? Długo już jesteście razem, a nie wiesz do czego ta relacja właściwie zmierza? Kobiety potrzebują deklaracji i nic w tym dziwnego, że mogą czuć się niepewnie. Niekiedy długi związek nie zamienia się w nic poważniejszego, a nowo rozpoczęta znajomość czasami budzi wiele wątpliwości. Jak rozpoznać, czy on traktuje cię poważnie? Te zachowania mężczyzny tylko potwierdzą twoje przypuszczenia.

Tagi: Związki
Źródło: kobieta.interia.pl

Ryzyko zakażenia nowym koronawirusem. Co trzeba wiedzieć?

27.11.2020 18:01


Kiedy i od kogo najłatwiej jest złapać nowego koronawirusa? Czy ozdrowieniec nie zakaża i może bez obaw odwiedzać swoich starszych rodziców? Choć wiedza na temat SARS-CoV-2 i COVID-19 wciąż nie jest pełna, to jednak całkiem sporo już wiemy na temat okoliczności, z którymi wiąże się największe ryzyko infekcji. O odpowiedź na pytania związane z ryzykiem zakażenia się nowym koronawirusem, a także o skutki zachorowania na Covid-19, poprosiliśmy prof. Włodzimierza Guta z Zakładu Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego...

Źródło: www.styl.pl

Paweł Domagała dostał w prezencie od żony pudla

26.11.2020 15:37


Aktor i muzyk pochwalił się na Instagramie niezwykłym podarunkiem, który dostał od żony Zuzanny Grabowskiej. W związku z premierą swojej nowej płyty "Wracaj" gwiazdor otrzymał od ukochanej szczeniaka jednej z najinteligentniejszych ras, mianowicie pudla. Nazwał go bardzo oryginalnie – Absurd.

Źródło: kobieta.interia.pl

Paweł z "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie?

25.11.2020 14:48


Tegoroczna edycja programu „Rolnik szuka żony” rozczarowała fanów programu. Wiele wskazuje bowiem na to, że szanse na stworzenie szczęśliwego związku mają tylko Marta i Paweł.

Źródło: kobieta.interia.pl

Grażyna Torbicka zachwyciła w wytwornej sukni. Klasa i elegancja w każdym calu. Rozcięcie na miarę diwy

22.11.2020 22:00


Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka chętnie zagląda do Violi Piekut w poszukiwaniu eleganckich kreacji. Projektantka opublikowała zdjęcie, na którym prezenterka przymierza długą, czarną suknię. Wygląda obłędnie. Grażyna Torbicka jest gwiazdą, której nie można nic zarzucić. Zawsze wygląda elegancko i z klasą, a figury mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki. Do tego od lat jest w udanym związku małżeńskim z Adamem […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Sześć produktów antywirusowych

19.11.2020 15:17


Do obrony przed wirusami mogą przyczynić się działania profilaktyczne, do których należy zdrowa dieta, oparta przede wszystkim na produktach roślinnych. Warzywa, owoce, zioła oraz przyprawy zawierają antywirusowe związki i choć działania wielu nie znamy jeszcze dokładnie, to posiłki oparte na roślinach z pewnością wzmocnią odporność. Oto produkty, które warto włączyć do diety, by nie dać się wirusom!

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami