Wiocha
Wiadomości z tagiem Związki  RSS
Sygnały świadczące o tym, że on nie traktuje cię poważnie

02.12.2020 8:55


Zaczęłaś nowy związek, ale nie jesteś pewna uczuć swojego wybranka? Długo już jesteście razem, a nie wiesz do czego ta relacja właściwie zmierza? Kobiety potrzebują deklaracji i nic w tym dziwnego, że mogą czuć się niepewnie. Niekiedy długi związek nie zamienia się w nic poważniejszego, a nowo rozpoczęta znajomość czasami budzi wiele wątpliwości. Jak rozpoznać, czy on traktuje cię poważnie? Te zachowania mężczyzny tylko potwierdzą twoje przypuszczenia.

Tagi: Związki
Źródło: kobieta.interia.pl

Ryzyko zakażenia nowym koronawirusem. Co trzeba wiedzieć?

27.11.2020 18:01


Kiedy i od kogo najłatwiej jest złapać nowego koronawirusa? Czy ozdrowieniec nie zakaża i może bez obaw odwiedzać swoich starszych rodziców? Choć wiedza na temat SARS-CoV-2 i COVID-19 wciąż nie jest pełna, to jednak całkiem sporo już wiemy na temat okoliczności, z którymi wiąże się największe ryzyko infekcji. O odpowiedź na pytania związane z ryzykiem zakażenia się nowym koronawirusem, a także o skutki zachorowania na Covid-19, poprosiliśmy prof. Włodzimierza Guta z Zakładu Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego...

Źródło: www.styl.pl

Paweł Domagała dostał w prezencie od żony pudla

26.11.2020 15:37


Aktor i muzyk pochwalił się na Instagramie niezwykłym podarunkiem, który dostał od żony Zuzanny Grabowskiej. W związku z premierą swojej nowej płyty "Wracaj" gwiazdor otrzymał od ukochanej szczeniaka jednej z najinteligentniejszych ras, mianowicie pudla. Nazwał go bardzo oryginalnie – Absurd.

Źródło: kobieta.interia.pl

Paweł z "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie?

25.11.2020 14:48


Tegoroczna edycja programu „Rolnik szuka żony” rozczarowała fanów programu. Wiele wskazuje bowiem na to, że szanse na stworzenie szczęśliwego związku mają tylko Marta i Paweł.

Źródło: kobieta.interia.pl

Grażyna Torbicka zachwyciła w wytwornej sukni. Klasa i elegancja w każdym calu. Rozcięcie na miarę diwy

22.11.2020 22:00


Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka chętnie zagląda do Violi Piekut w poszukiwaniu eleganckich kreacji. Projektantka opublikowała zdjęcie, na którym prezenterka przymierza długą, czarną suknię. Wygląda obłędnie. Grażyna Torbicka jest gwiazdą, której nie można nic zarzucić. Zawsze wygląda elegancko i z klasą, a figury mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki. Do tego od lat jest w udanym związku małżeńskim z Adamem […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Sześć produktów antywirusowych

19.11.2020 15:17


Do obrony przed wirusami mogą przyczynić się działania profilaktyczne, do których należy zdrowa dieta, oparta przede wszystkim na produktach roślinnych. Warzywa, owoce, zioła oraz przyprawy zawierają antywirusowe związki i choć działania wielu nie znamy jeszcze dokładnie, to posiłki oparte na roślinach z pewnością wzmocnią odporność. Oto produkty, które warto włączyć do diety, by nie dać się wirusom!

Źródło: kobieta.interia.pl

To dlatego mężczyźni często porzucają partnerki dla innych!

19.11.2020 9:32


Związki nie zawsze się udają. Czasem ludzie po prostu do siebie nie pasują i wtedy lepiej jest się rozstać. Jeżeli jednak partner porzucił cię dla innej kobiety, prawdopodobnie bardzo cierpisz i zastanawiasz się, czym mógł się kierować, wybierając "tę drugą". Oto kilka najczęstszych powodów.

Źródło: www.styl.pl

Miała być mamą. Martyna Wojciechowska poroniła. Podzieliła się osobistą tragedią

16.11.2020 16:46


Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska podzieliła się swoim dramatem. W jednym z felietonów ujawniła, że straciła ciążę. Zdobyła się na poruszające słowa. W życiu Martyny Wojciechowskiej doszło do niemałej rewolucji. Podróżniczka pod koniec października stanęła na ślubnym kobiercu. Zalegalizowała związek z Przemkiem Kossakowskim. Małżonkowie dopiero po fakcie poinformowali o wszystkim swoich fanów. Jako pierwsze udostępnili zdjęcie, na którym […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Co sprawia, że starzejemy się szybciej?

16.11.2020 7:46


To, jak się starzejesz, ma związek z wyborami, których dokonujesz w tej chwili. Tym, co jesz i jak jesteś aktywny, ale także z tym, jak spędzasz wolny czas i jak postrzegasz świat wokół siebie.

Tagi: Związki
Źródło: kobieta.interia.pl

​Kate Moss otrzymała pierścionek zaręczynowy od prawnuka kanclerza Bismarcka

10.11.2020 9:57


Podczas, gdy brytyjskie media ekscytują się przyszłym ślubem 46-letniej supermodelki, ona sama wykazuje stoicki wręcz spokój. Żeby nie powiedzieć, lekceważenie. Hrabia Nikolai von Bismarck spotyka się z nią pięć lat i obydwoje nie widzą powodu, aby nadać temu związkowi bardziej oficjalny charakter.

Źródło: kobieta.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami